NN Hayat ve Emeklilik Para İadesi Yapılmadı.

Yoldaş A. |

28.01.2016 tarihinde bildirmiş olduğum cayma talebimle ilgili iki sözleşmem ile alakalı 2 IBAN istediler kredi kart sahibine ait ve kendi hesabımdan yaptığım havaleye ait kart babamın adına olduğu için bir sözleşmenin iadesi babamın hesabına yapılacaktı. Fakat 20 gün oldu paramı hangi hesaptan çıkmışsa oraya yatıracağız diye bir kural koyup sonra paranın tamamını babama ait IBAN'a benim adıma yollayıp gönderimin gerçekleşmediğini paranın bankada kaldığını söylüyorlar hala paramı alamadım!

Etiketler :

Ödeme Yapmama / Geç Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yoldaş A.
  27 Şubat
  13:45

  Kontrol ettim fakat hesabıma bir aktarım bulunmamaktadır.

 • 25 Şubat
  17:29

  Sayın Ateş,
  İlgili banka iadeyi bugün gerçekleştirmiştir. Belirttiğiniz hesaplara ödeme yarın gönderilecektir.
  Saygılarımızla.

 • Yoldaş A.
  25 Şubat
  14:17

  Halaaaaaaaaa sonuç yokkkk

 • Yoldaş A.
  18 Şubat
  13:34

  Yanlış göndermeniz bir hata iki yanlış gönderilen tutar size bir gün içinde geri döner 5 gün oldu hala nasıl gelmez! İkincisi bir ay oldu cayma hakkımı kullandım on gün içinde dönecek dediniz 26 gün oldu... . Umarım kısa zamanda sonuca ulaşır. İnsanların emeğini bu şekilde sömüremezsiniz.

 • 18 Şubat
  11:28

  Sayın Ateş,
  Konuyla ilgili Müşteri İletişim Merkezimize yaptığınız başvuruya istinaden ilgili birimlere bilgilendirme yapılmış, ödeme yapılan banka ile irtibata geçilerek tutarın iadesi istenmiştir. Tutar şirketimize iade geldiğinde tarafınıza yönlendirilecektir.
  Saygılarımızla.