23 Şubat 2015

NN Hayat ve Emeklilik Haksız Ücret Aldı.

ING Bank'tan sağlık sigortası diyerek kredi kartı ekstreme 10 TL geldi. İptal ettirmek için bankaya gittiğimde memure tamam sizi arayacaklar dediler. Banka görevlisine güvenerek arayan kişiye iptal ettirmemiz için kredi kartı şifresi istediler verdim. İkinci bir kez olmadı bu diyerek bir daha istediler bir kez daha verdim.

3. kez aradıklarında anladım. Kredi kartlarımı iptal ettirdim. 400 euro karttan çekilmiş. Bankaya şikayete gittiğimde ise memure ben size öyle bir şey söylemedim. Müdür ise yapılacak bir şey yok deyip geçiştirdiler. 10 TL iptal olmadı ödeme devam ediyor. Bankanın bay param adlı şirketle ortak olduğunu düşünüyorum. Mağdur durumdayım.

Halilibrahim 775 Okunma

Cevaplar

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Halil İbrahim Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön