NN Hayat ve Emeklilik Alacağınız Var Dediler Ama İlgilenmiyorlar!

Sinem Buğdaycı K. |

Babamın ING Bank'tan almış olduğu iki krediye istinaden iki adet NN Hayat ve Emeklilik sigortası yapılmıştır. Kendisi kredi taksitleri bitmeden vefat ettiği için kredi borcunu kapattınız ve daha sonra eve bir zarf geldi varisleri olarak alacağımız olduğuna dair. Gelen kağıttaki numarayı aradım ve bazı belgeleri mail olarak göndermemi istediler. Abim ikimize ait olan istenen belgeleri 1 ay önce mail attığı halde hala kimse ilgilenmedi.

1 hafta önce de ben tekrar gönderdim ama hala ilgilenen kimse yok. Belgelerde bir eksiklik varsa geri dönüş de yapılmıyor. Hiçbir şekilde bilgilendirme de yapılmıyor. Alacağınız var diye eve zarf gönderen sizsiniz, ilgilenmeyen yine sizsiniz. Dalga mı geçiyorsunuz siz insanlarla?

Etiketler :

Ödeme Yapmama / Geç Ödeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinem Buğdaycı K.
  25 Mart
  09:43

  3 is günü dediniz 5 gün oldu hala ödeme yok. Nasıl bir çalışma sisteminiz var, nasıl bir kurumsunuz anlayamadım. Sıkıldım artık size mail yazmaktan. Şikayet yazmaktan... .

 • Sinem Buğdaycı K.
  24 Mart
  23:59

  Pazartesi 3 iş günü içinde ödeme yapılacak diye söylendi ama hala ödeme olmadı ve 5 gün oldu. İlgilenir misiniz?

 • 21 Mart
  15:18

  Sayın Karakoç,
  İlgili birimimize konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Gönderdiğiniz evraklar incelenerek son durum hakkında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılacaktır.
  Saygılarımızla.

 • Sinem Buğdaycı K.
  21 Mart
  15:07

  İstediğiniz belgeleri gonderdik. Kontrol edebilir misiniz?

 • Sinem Buğdaycı K.
  21 Mart
  13:13

  Sayın yetkili abim ve kendime ait evrakları gönderdim, neyi ayrı ayrı istiyorsunuz açıklar mısınız? Mailden cevap gelmiyor. Illa ki buraya mi yazayım? Tekrar sadece kendime ait evrakları gönderdim. Abim de birazdan gonderecek kendi mail adresinden. İşlemleri yapar mısınız? Cevap verir misiniz?

 • Sinem Buğdaycı K.
  16 Mart
  14:31

  teşekkür ederim ilginize. Umarım bilgilendirme en kısa surede yapılır. Bekliyorum.

 • 16 Mart
  14:25

  Sayın Karakoç,
  Durumunuz ilgili birimimize iletilmiştir. Konuyla ilgili olarak sizinle irtibata geçilerek gerekli açıklamalar yapılacaktır.
  Saygılarımızla.

 • Sinem Buğdaycı K.
  16 Mart
  13:01

  Sayın yetkili, öncelikle çağrı merkezinde ki personellerinize söyleyin doğru bilgi versinler. Vergi dairesinden vergi borcu yoktur belgesi dediler, simdi ki mailde de veraset ve harçlar bolumunden odenek tutarlarları belirten cevap yazısı almamız gerekiyormuş. Neden bastan doğru düzgün bilgi vermiyorlar. Tamam ben bu belgeyi de alıp gondericem size. Fakat Nurdan hanım a ait belgeleri gonderemem çünkü o da vefat etti babamdan birkaç ay sonra. Bununla ilgili ne yapmamiz gerekiyor. Kendisi öz annem olmadığı için ölüm belgesi de yok elimde. Çağrı merkezini arayıp sormak istemiyorum çünkü doğru cevaplamiyorlar hiçbir seyi. Sizden cevap bekliyorum.

 • 16 Mart
  11:31

  Sayın Karakoç,
  Yapılan incelemede dosya ile ilgili eksik evrakların bulunduğu ve eksikler hakkında mail adresinize gerekli bilgilendirmenin 15/03/2016 tarihinde yapıldığı görülmüştür.
  Eksik evrakların tamamlanmasının ardından dosyanız için ödeme onayı aşamasına geçilebilecektir.
  Saygılarımızla.

 • Sinem Buğdaycı K.
  16 Mart
  10:41

  Poliçe no. 2972936 ve 3216547 babamın adi Kemal Buğdaycı yardımlarınızı bekliyorum

 • 15 Mart
  15:29

  Sayın Karakoç,
  Size yardımcı olabilmemiz için poliçe sahibi babanızın ad soyad, poliçe no ya da TC no gibi bilgileri bizimle paylaşmanızı rica ederiz.
  Saygılarımızla.