29 Ağustos 2013

Nivea Güneş Koruyucu Krem Giysilerde Leke Bırakıyor!

Nivea marka iki şişe 50 faktör güneş yağı satın aldık. Aldığımız ürünü vücuda tatbik ettikten sonra giysilerimizde lekeler bıraktı. Durumu Nivea'ya internetten bildirdik. Bize bir kaç gün sonra (23.08.2013) Nivea İstanbul Beykoz bürosundan bir çalışanı telefon açtı.

Daha ilk kelimelerinde bizi zan altında bırakan ifadeler kullandıktan sonra; ben ürünü yanlış kullanmadığımızı, ürünün hatası olduğunu söyleyince , benden incelemek üzere güneş yağı şişesini göndermemi rica etti. Şirketin anlaşmalı olduğu kargo şirketi yolu ile ürünü gönderdikten sonra, dönüş oldu ve bize yardımcı olamayacaklarını bildirdiler. Kıyafetler, tatil, psikolojimiz mahvoldu.

İsmail 516 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 05 Eylül 2014

    Konuyla ilgili olumlu bir gelişme olmadı. Biz verdiğimiz para ile kaldık, firma satmaya ve müşterilerini mağdur etmeye devam etti.

  • İsmail 01 Eylül 2013

    Firma personeli ürünü yanlış kullandığımız için kıyafetlerimizin boyanmış olabileceğini söyleyerek bizi zan altında bıraktı. Bizden incelenmek üzere ürünü göndermemizi istedi. Ancak elimizde kalan tüm ürünü göndermemize rağmen ürün miktarının inceleme yapmak için yetersiz olduğunu, en az yarım kutu ürüne ihtiyaç olduğunu bu yüzden inceleme yapmanın mümkün olmadığını söyledi. Ancak yaptığımız ilk görüşmede bize en az numune sınırından söz etmemişti. Gönderdiğimiz kutuyu geri istememize rağmen hala göndermediler. Ayrıca ürünün bir damlası da bir kutusu da aynı şekilde kıyafetleri boyuyor. İyi çalışmalar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön