28 Ekim 2016 #6803620

Nissan Yeni Araç Alımında Yaşanan Bitmeyen Sorunlar

26/08/2016 tarihinde Ankara Nissan Baykoçlar bayiinden 2016 model Juke Skypack araç alımı yaptım. Aracı aldıktan 1 hafta sonra araç yağ akıtmaya başladı. Araçta üretim hatası kaynaklı kelepçe şanzıman bağlantısında sorun varmış. Vida gevşeyerek düşmüş ve kelepçe açılarak, şanzıman yağ akıtmaya başlamış. Konu serviste tamir edildi, ancak 1 haftalık araçta yaşanan bu sorun için bir özür dahi dile getirmedi.


Diğer bir konu:aracı teslim aldığım günden beri araç radyosu cızırtılı yayın yapmaktaydı. Servis radyoya güncelleme yaptığını ileterek sorunun giderildiğini iletti, ancak aracı teslim alıp radyoyu açtığımda sorun hala devam etmekteydi. Bu sebeple 05/10/2016 tarihinde radyonun İstanbul merkeze gönderimi için teslim ettim. 15-20 gün içerisinde radyonun geleceği söylendi, ancak bugün 28/10/2016 ve ben yeni sıfır araçta günlerdir radyosuz geziyorum. Nissan'dan araç aldığım için çok pişmanım.

Ozge 9.365 Okunma

Cevaplar

 • Ozge18 Kasım 2016

  Nissan Ankara baykoçlar bayiinden 2016 model Ağustos ayında yani yalnızca 3 ay önce juke skypack araç alımı yaptım. Aracı aldıktan bir hafta sonra araç park halindeyken yağ akıtmıştı. Şehir olarak Eskişehirdeydim aracı Ankara'ya çekmek için 850 TL araç çekim ücreti istendi, bu yaşadığım ilk şoktu, daha sonra baykoçlar bayiinden müşteri hizmetlerinden arayarak 1 haftalık aracı sanayiiye götürmemi söylediler. Yaşadığım diğer şok. Daha sonra aracı kendi imkanlarımla Ankara'ya getirdim üretim hatası kaynaklı şanzıman kısmında vidanın sıkılmadığı ve hareket halinde vidanın düşerek kelepçenin açıldığının farkına vardılar. Araç bu sebeple yağ akıtmış. Diğer bir sorun aldığım günden beri araç radyosunda sorun var ve baykoçlar servis yapılabilecek her şeyin yapıldığını maalesef böyle kullanmak zorunda olduğumu söyledi genel müdürlükte aynı şekilde. En son sorun dün arabamın aküsü bitti.

 • Ozge17 Kasım 2016

  20 gün radyosuz araç kullandım yeni radyo gönderildi ancak sorun hala devam ediyor aracı aldığım ilk günden beri radyo sorunu yaşıyorum ve genel müdürlük ile baykoçlar bayi özge hanım artık yapabileceğimiz başka birşey kalmadı biz her şeyi yaptık bu şekilde kullanmak zorundasınız şeklinde bana cevap verdiler, markada müşteri memnuniyeti 0, kesinlikle nissandan araç alımı yapmayın yorumu okuyanlar için söylüyorum. Ben araştırmadan araç alımı yaptım belirli markalardan şaşmamak gerekiyor. En son 16/11/2016 yani dün araca bindiğimde akü bitmişti aküde kaçak varmış arabayı çaılştırmaadım soğukta tam 55 dakika yol yardımın gelmesini bekledim yine müşteri memuniyeti özür ilgi hiçbir şey yok en kısa zamanda konuların hepsini hukuki aşamaya taşıyacağım

 • Nissan Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sayın İ .; Aracınız ile ilgili Eylül Ayı itibari ile yaşanan sorun yetkili servisimiz tarafından incelenmiş olup parça değişimi gerçekleştirilerek sorun giderilmiştir. Radyonuz ile ilgili ise ilgili firma gerekli inceleme ve aksiyonları gerçekleştirmiş olup radyonuzu yetkili servisimize bugün itibari ile teslim etmiştir. Radyonun aracınıza takılabilmesi için gerekli düzenleme yetkili servisimiz aracılığı ile sizlerle paylaşılacaktır. Saygılarımızla; Nissan Otomotiv AŞ.

 • Nissan Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sayın İ , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön