07 Kasım
#12922506

Nissan X Trail Direksiyondaki Derinin Soyulması!

8000 km. Deki X trail aracımın deri direksiyon simidi soyulmuş olup ve aldığım günden bu yana deri direksiyon üzerinde nokta kadar beyazlar bulunmaktadır. 3 yıllık garanti kapsamında olan bu araç için satın almış olduğum firmaya götürdüm.


Kendileri direksiyon fotoğraflarını çekip merkeze göndereceklerini bildirmişlerdir. 10.000 km bakım için gittiğimde sorduğumda direksiyon için aramadınız durum nedir dediğimde ret yanıtı gelmiştir dediler, neden aramadınız dediğimde de yanıt veremediler. (orada bile kimse bize tenezzül etmiyor)


Ayrıca bayi kendilerinin bu şekilde yaşanan problem için 10'dan fazla araç'in fotoğraflarını çekip attıklarını hepside de ret yanıtı geldiğini bildirmişler.


Kısacası bu aracın kronik deri soyulma şikayetleri benimle sınırlı değilmiş ve belli ki o parti derilerde sıkıntı varmış ve benim çözmem gerekiyormuş.


Aslında sorun bizde imiş bu firmaya güvenip araç satın aldık, bir direksiyonun derisinin hatalı olduğu kabul edemiyorsan araç üretmeyeceksin. (bu arada 2 aylıkken aküsü bitmişti)

Kadir Kadir 1.120 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kadir08 Kasım

    Dönüş için teşekkürler, yağmur da araba ile insanları ıslatırsınız ya sonra da özür dilerim dersiniz, ıslanan kişi siz özür dilesenizde ıslaklığı geçmez. Dönüş yaptığınız için direksiyonumdaki soyulma sorunu hala çözüme kavuşmamıştır. Soyulma nissanın hatasıdır, kullandığı parti derilerin hatalı olmasıdır, sadaka değil hakkım olan değişimi istiyorum. Bir sonraki dönüşünüzde iyi haberler bekliyorum. İyi çalışmalar.

  • Nissan Temsilcisi08 Kasım

    Sayın D , Tarafınıza dönüş sağlanarak bilgi iletilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları