07 Ocak 2015

Nissan Sıfır Araçta Şanzıman Arızası Var

24.09.2014 tarihinde Nissan Kuzey Otomotiv'den almış olduğum yeni Qashqai aracın aldığım akşam arıza verip star stop devre dışı kaldı. Servise götürdüğümde program atıp bir sorun yok denilip geri verildi 1 hafta sonra korna çalışmadı star stop arıza verdi. Servis de 15 gün kaldı araç onarıldı denildi.


Start stop bunun haricinde 2 kez daha aynı sorunu yaşadım. Merkezden gelen arkadaş arızayı düzeltelim promosyon hediye edelim bu araçlarda şanzıman arızası çıkıyor değiştirsek şanzıman arızalı çıksa onu da mı değiştireceksiniz gibi yaklaşım da bulundu. Bu tip bir konuşmayı yakıştıramadım ve hakkımı hukuksal olarak arayacağımı bildirdim. Araç alırken çok iyi araştırılması gerekiyormuş.

Kamil 5.409 Okunma

Cevaplar

  • Kamil23 Ocak 2015

    15 gün servısde araç kaldı madem arızayı çözdük denildi neden tekrar aynı arıza cıkdı sizler sorunun ne olduğunu bile bilmiyorsunuz gecıcı çözüm çözüm değildir zaten aracın değişmesi için hukuksal olarak işlemleri başlattım.

  • Nissan Temsilcisi15 Ocak 2015

    Sayın ŞikayetVar. Com. yetkilileri, Müşterimizin aracı ile ilgili kendisine bilgi verilmilştir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

  • Kamil15 Ocak 2015

    kesinlıkle bir daha nıssan araç alacağımı düşünmüyorum.ve arkadaşlarımada tavsiye etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön