14 Şubat 2013 #1630339

Nissan Servis Yüksek Ücretlendirme Çıkarıyor!

09. 02. 2013 tarihinde Nissan Note aracımı Şişli Nissan Elmas yetkili servisine bıraktım. Şikayetim ise, dönüşlerde aractan ses gelmesi idi. Bu arada daha yeni 60. 000 bakımına giren aracı 75000 bakımı yapmam gerektiğini söyledi. Kabul etmedim. Bu ilki idi! Sonra bana 1000tl + işçilik fiyat verdiler. travers ve direksiyon mafsalının değişmesi gerektiğini ve değişim olmaz ise tehlike olmayacağını söylediler.


Kabul etmedim ve arza tespit ücreti olan 75tl verdim ve aracımı aldım. 13. 02. 2013 tarihinde aracımı kartal oto sanayi Bosch Car Service e götürdüm ve traversin sağlam olduğunu sadece direksiyon mafsalındaki boşluğu aldılar ve 50 tl ödedim. Problem çözüldü. Bir daha aracımı oraya götürmeyi düşünmüyorum!

Tutku 652 Okunma

Cevaplar

  • Tutku19 Şubat 2013

    travers burcu değil.travers dendi.mafsal mili değil mafsal dendi!elimdeki arıza tespit kağıdını size fakslarım isterseniz ama zaten kopyası vardır.ben yalan söylemem.arıza ne ise onu yapması gerekirdi.haksızsınız. teşekkürler. ayrıca, yaptırdığım yer garanti veriyor ve sizden daha güvenilir!

  • Nissan Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Şikayetvar.com yetkililerl, Müşterimizin servis ziyaretinde yapılan kontrollerde ; direksiyondan gelen ses için travers burçlarının ve direksiyon mafsal milinin değiştirilmesi gerektiği tespit edilmiştir.Aracın fazla yakması başvurusuna ise; yakıt deposunu tam doldurması ve sonrasında yol testine çıkılacağı açıklanmıştır. Ancak müşteri işlem yaptırmak istemediği için müdahale yapılamamıştır. Yetkili servislerimizde yapılan işlemlerin, servis garantisi olduğunu bildirir, yetkisiz servislerde yapılan işlemler için değerlendirme yapamayacağımızı belirtmek isteriz. Müşterimiz arıza tespitinden emin olmak için farklı bir yetkili servisimizi de ziyaret edebilr. Saygılarımızla, CRM Bölümü Nissan Otomotiv A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön