14 Ekim 2016 #6689698

Nissan Servis Ücreti

Nissan baykoçlar bayine aracımı 20.000 bakımı için verdim. Polen filtresi, yağ yağ filtresi ve yakıt filtresi değişimi için 997 TL hesap çıkarttılar. 10.000 bakımında da gene fahiş bir fiyat ödemiştim. O zaman da yakıt filtresi yerine depo temizleyici diye bir şey yazmışlardı. Sırf garanti kapsamında geçirebilmek için. Bundan önce tiguana biniyordum hiçbir servis sıkıntısı çekmemiştim. Gülümseme hattını aradım a*** hanımın bana dediği bayilere karışamıyoruz. Garantisine karışıyorsun ama dedim. Bu piyasa koşullarında ayıptır.

Mustafa 12.686 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa18 Ekim 2016

    Nissanı arıyırorum bayilere karışamayız bayi nin müdürüne soruyorum bizim kar marjımız çok düşük Nissan parayı alıyor. Kimse sorumluluğu almıyor. Olan bizim cebimize. 10 liralık 20 liralık filtre değişimlerine 997 TL alınmaz. Toplam maliyet 150 TL'yi geçmez. Hakkımı helal etmiyorum.

  • Nissan Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Bakım fiyat tavsiyelerimiz de optimum seviyeleri hedeflemekteyiz. Bakım fiyatlarımız hakkında düşüncelerinizi ilgili birimler ile paylaşacağız; geri bildiriminiz için teşekkür ederiz . Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ.

  • Nissan Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön