14 Ekim 2016 #6689872

Nissan Servis Desteği Alamıyorum

Mart 2016'da Nissan Eskişehir servisini kapattı. Aradan 7 ay geçmesine rağmen hala yeni servis açmadı. Hatta ne zaman açacağı dahi belli değil. Şu an açma kararı verilse açılması aylar sürecek. Aracın garantisi 36 ay. En az 12 ayı çekici üzerinde 350 km taşımalı servis hizmeti ile geçiyor. Çok büyük bir sorun olmadıkça servise aracı göndermek çok zahmetli oluyor. Sorunla yaşamak daha mantıklı geliyor. Nissan'ın satış sonrası hizmetten ne anladığını anlamış değilim. "Satayım sonra servisi kapatayım" mantığı sözde dünya markasına yakışmıyor. Sadece Türkiye'de mi böyle yoksa Avrupa'da da 1 yıl servissiz bırakabiliyorlar mı bilmiyorum ama burada müşteri memnuniyetini düşündüklerini sanmıyorum. Nissan aldım ama desteğini hiç yanımda hissedemedim. Güvenim de kalmadı. Aynı zamanda kapanan R*** çoktan başka firmayla anlaşıp servisini açtı. Fark bu işte. Eskişehir'e servisi ne zaman açacaklar?

Ceyhun 1.592 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun14 Ekim 2016

    7 aydır aynı cevap. Çok yardımcı oldunuz. Beni şaşırtmadınız yine. Renault'un yep yeni servisi açıldı bile siz hala talebimi alıyorsunuz. Teşekkürler.

  • Nissan Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın G. ; Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür ederiz. Bulunduğunuz ilde tekrar bir yetkili servis açılması talebiniz gerekli birimlere iletilmiştir. Yeni bir servisin açılması halinde gerekli bilgiler müşterilerimiz ile de paylaşılacaktır. Saygılarımızla; Nissan Otomotiv AŞ.

  • Nissan Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın G , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön