05 Eylül 2013 #1994259

Nissan Servis Aracımı Kusurlu Teslim Etti!

Nissan Park plaza'da aracın 70 bin servis bakımını yaptırdım. 3 gün sonra silecek tankının tank bölümüyle boru kısmının iyi monte edilmediğini gördüm. Servisi arayıp bildirdim. Gelin bakarız dediler.Bir müddet sonra silecek suyunu artık kullanamıyordum. Kaputu açtım artık tank yerinde yoktu. İstanbul'a döner dönmez direk servise gittim. Kontrol eden teknik müdür bunun servisten sonraki bir darbe yüzünden olduğunu söyledi. Tank yerinde sabit değilse bunu mutlaka kontrolde göreceklerini söyledi. Araba bu süreçte kesinlikle darbe almamıştı. Neden bakım sırasında kontrol etmemeleri ve iyi montaj yapmamalarıydı. Ücretsiz tank takımını kabul etmeyip 690 TL değişim ücreti istediler. Park'tan şikayetçiyim ve memnun değilim.

Sedat 304 Okunma

Cevaplar

  • Sedat18 Eylül 2013

    Arabayı 19 Ağustos'ta servise verip 21 Ağustos'ta tatile çıktım. 22 Ağustos'ta su tankının iyi monte edilmediğini görüp servisi aradım. su koyma borusuyla depo birbirinden ayrılmaktaydı. gelin bakalım dediler. tatilde yetkili servise ayıracak ne vaktim vardı ne de nerede olduğunu biliyordum. ki servisten yeni çıkmış bir aracı tatilimin ortasında böyle bir nedenle tekrar servise götürmemi herhangi bir servis zaten benden isteyemez. Bu süreçte montaj problemi olduğundan depo yerinden düşmüş. İstanbul'a dönüşte servise gittiğimde ise 15 gün tabi ki olmuştu. ama bu deponun yanlış montaj nedeniyle düştüğü gerçeğini değiştirmez. tatile çıkmadan önce arabayı servise vererek daha güvenli yolculuk yapmayı düşünerek sanırım yanlış yaptık, ya da Park Plaza'yı seçerek yanlış yaptık. Belki de Nissan'ı... Saygılarımla.

  • Nissan Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın ŞikayetVar.Com Yetklilileri, Bakımdan 15 gün sorna aracın servise gelmesiyle yapılan tespitte deponun yerinde hiç olmaması, davlumbazın kırık olması, fiskiye motorunun fişinin kopuk olması sebebiyle ücretsiz herhangi bir işlem yapılamadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CRm Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön