12 Haziran
Yorum Yap
#10545093

Nissan Qashqai J11 2018 "Çarpışma Önleyici" - "Sistem Hatası"

Ben 07.06.2018 'de "0 km" olarak aldığımız "Nissan Qashqai" aracımı daha 1 km gitmeden "çarpışma önleyici" mekaniğinden kaynaklanan "sistem hatası" diye bir arıza vermeye başladı. Ben aracı sıfır aldığımı düşünmüyorum. Çünkü araç zaten bize gelene kadar en az 10 kişi kullanıyor kaç tane tır'a yüklenip getiriliyor. Peki bu süreçte arızası anlaşılıp geri gönderilmek yerine ayıplı ürün olarak mı bize satılıyor? Bunu anlamış değilim. Bu kadar parayı ödedikten sonra heyecanla aldığınız "0 km" aracınızı servise götürüp getirmekle uğraşıyorsunuz! Nissan "Gülan" bayisine çok teşekkür ederim gerçekten ilgililer. Benim "Gülan" bayiden aldığım 5. araç ve ne zaman bir sorun olsa yardımcı olurlar. Fakat aldığım her araçta sorun olması da, ne kadar iyi servis olurlarsa olsunlar bir anlamı kalmıyor. Ben aracımın tamirini mi yoksa verdiğim paranın hakkı olan "0 km" bir araç mı almalıyım?

Hakan 3.379 Okunma

Cevaplar

  • Hakan13 Haziran

    Merhaba, Nissan Gülan bayisinden aldığım Qashqai aracımda oluşan bir sorundan dolayı \"şikayetvar.com\" üzerinden yapmış olduğum şikayet üzerine, konu ilgili yerlere ulaşmış olup bana gerçekten müşteriymişim gibi davranılması çok hoşuma gitti. Nissan Gülan bayi aracımı titizlikle onarmış olup ilk günkü gibi teslim etmiştir. Ben Nissan Gülan servisinden gayet memnun olmamla birlikte Genel merkezden de konuyla ilgilenilmesi daha çok hoşuma gitti. Buradan anladığım ; Bayiden bir araç aldığın zaman herhangi bir sorunda sadece bayi değil marka'da sizin arkanızda duruyor. Bu da size güven veriyor. İnsanların çok hakkı yendiği bu devirde \"Nissan Gülan Bayi ve Nissan Genel Merkezi\" 'ne çok teşekkür ederim. Bayram öncesi aracımı onarım tertemiz hale getirip bizi mağdur etmedikleri ve hakkımı sonuna kadar korudukları için de ayrıca Teşekkür Ederim. Bütün Nissan ailesinin Bayramını kutlarım :)

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı13 Haziran

    Nissan Gülan ve Genel Merkezine çok teşekkür ederim. Mağduriyetimi giderip arkamızda durdukları için :)

  • Hakan13 Haziran

    Merhaba, Nissan Gülan bayisinden aldığım Qashqai aracımda oluşan bir sorundan dolayı "şikayetvar.com" üzerinden yapmış olduğum şikayet üzerine, konu ilgili yerlere ulaşmış olup bana gerçekten müşteriymişim gibi davranılması çok hoşuma gitti. Nissan Gülan bayi aracımı titizlikle onarmış olup ilk günkü gibi teslim etmiştir. Ben Nissan Gülan servisinden gayet memnun olmamla birlikte Genel merkezden de konuyla ilgilenilmesi daha çok hoşuma gitti. Buradan anladığım ; Bayiden bir araç aldığın zaman herhangi bir sorunda sadece bayi değil marka'da sizin arkanızda duruyor. Bu da size güven veriyor. İnsanların çok hakkı yendiği bu devirde "Nissan Gülan Bayi ve Nissan Genel Merkezi" 'ne çok teşekkür ederim. Bayram öncesi aracımı onarım tertemiz hale getirip bizi mağdur etmedikleri ve hakkımı sonuna kadar korudukları için de ayrıca Teşekkür Ederim. Bütün Nissan ailesinin Bayramını kutlarım :)

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler