28 Kasım
#13070281

Nissan Qashqai Emniyet Kemeri Arızası

Nissan Qashqai 2016 model en full aracım emniyet kemerleri geri sarmıyor şu anki fiyatı 250 bin olan araç bu kadar kalitesiz olamaz. Aracım daha 50 bin km'de bu Nissan gibi bir markaya yakışmıyor.


İki yıldır bu sıkıntıyı yaşıyorum araca binen insanlar bu araçta bu kadar kötü malzeme mi kullanılır diyerek eleştiriyor. Ben hata yaptım.


R*** marka aracım için şikayette bulundum 2015 model aracım için ücretsiz tamirat yaptı biz sizin memnuniyetiniz için varız dedi. Marka çok önemliymiş.

Mikail Mikail 1.402 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mikail'in Teşekkür Mesajı05 Aralık

  Adana Okar Nissan bayiden müşteri danışmanı Ayşegül Hanım ike telefon ile görüşmemiz oldu. Servise davet etti sorunun giderilmesi için şu an şehir dışındayım en kusa zamanda ziyaretkerine gideceğim. Şikayet hakkımız olduğu gibi teşekkürün de borcumuz olduğunu düşünüyorum öncelikle Okar ailesine, nezaketli yaklaşımı için Ayşegül hanıma çok teşekkür ediyorum.

 • Nissan Temsilcisi05 Aralık

  Sayın E. Başvurunuz ile ilgili, bayimiz tarafınıza dönüş yaparak bilgi iletilmiştir. Saygılarımızla, Nissan Türkiye Müşteri İlişkileri

 • Mikail03 Aralık

  Bugün Nissan genel merkezinden aradılar yardımcı olacaklarını söylediler yetkili servise gideceğim umarım müşteri memnuniyetini adına bu kusuru ortadan kaldırırlar gelişmeleri buradan mutlaka paylaşacağım.

 • Mikail01 Aralık

  Sadece aradılar aracın plakasını sordular bir daha ses yok. Dediğim gibi paranızı çöpe atmayın Nissan markası ürününün arkasında durmuyor.

 • Nissan Temsilcisi28 Kasım

  Sayın E , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza bilgi verilmesi sağlanacaktır. Tüm bilgi ve ihtiyaçlarınızda Gülümseme Hattımızı (0216 651 84 20) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Nissan Türkiye Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler