13 Kasım 2014
Yorum Yap
#2820218

Nissan Qashqai Aracımın Yedek Parçası Yok

Nissan qashqai 1.5dci2012 model aracım 50.800 km'de yolda kaldım araç gitmiyor siyah duman atıyor, arıza lambası yanıyor. Sonuç turbo borusu patlamış katalizör tıkanmış. Katalizör temizlenemedi bu nedenle değişimi gerekti fakat maalesef onbinlerce Nissan Türkiye'de satılmış ve kullanılmasına rağmen yedek parça yok.


Aracım serviste ve parça yurt dışından gelecek. Araştırdığımda bu arızanın kronik bir arıza olduğu ve birçok kullanıcının mağdur olduğunu öğrendim. Garantisi devam etmekte olan bir aracın hem parçası yok 15-20 günde gelir dediler hemde 3 gün için araç verdiler yol yardımdan süre dolunca geri alındı. Fakat 10 günü tamamlamamız gerekiyormuş başka bir araç verilmesi için.

Erkan 5.393 Okunma

Cevaplar

  • Erkan19 Kasım 2014

    Parca teminini şikayet ettikten sonra acil bulup servise gondermeleri Nissan a olan guvenimi sarsmistir.Hala daha serviste ayni parcayi bekleyen araclar var. İtiraz edip hakkimizi aramasaydik hala parcayi bekliyor olacaktik.Sikayet ettikten sonra gun icinde parca bulundu ve genel merkez tarafindan aracin bulundugu servise parca gonderildi ve arac o aksam teslim edildi.

  • Nissan Temsilcisi13 Kasım 2014

    SayınŞikayetvar.Com yetkilileri, Müşterimizin aracı için gerekli olan parça bayimize gönderilmiş olup, aracın teslimatı sağlanacaktır. Saygılarımıla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler