04 Kasım
#12902189

Nissan Qashqai 2017 Akü Sorunu!

İkinci el 2017 model makyajlı kasa Nissan Qashqai aldım 50000 km civarında, aldığım kişi 1 bakımını yetkili serviste yaptırmamış. Aldıktan sonra Eskişehir Nissan teknik oto servisinize gittiğimde aracın servis dışı olduğu söylendi, bundan sonra servise getirsem diye teklifte bulundum kabul edilmedi. Bende haliyle bakımını özelde yaptırdım, yine aracımdaki küçük sorunlar için 2 defa servise gittim işlemlerini orijinal parça olsun diye serviste yaptırdım, 2 gün önce de aracımı park ettim 4 saat sonra geldiğimde arabam çalışmadı akü bitmiş, 1 yıllık arabanın aküsü bitti, şu ana kadar kullandığım hiçbir arabanın bakımları haricinde tek kuruş masrafı çıkmadı 10 yıllık arabamın bile aküsü orijinaldi ve servise durumu anlattığımda bakımlar yetkili serviste olmadığı için akünün normalde garantili ama şu an garanti dışı olduğu söylendi. Ben orijinalden yanayım aracımı size getirmek istiyorum siz beni kazanacağınıza Nissan'dan soğutmak için elinizden geleni yapıyorsunuz, buradan son kez yazmak istedim sorun bende ise aküyle ilgili ben razıyım hazırlayın raporunuzu kullanıcı kaynaklı diye alırım yeni akü. Bu hakkıma yapılan haksızlıktır ve ayıptır, Nissan'ında büyük bir ayıbıdır 2018 kasa yeni araba yaklaşık 20 yıllık şoförüm aracımı nasıl kullanacağımı biliyorum şu ana kadar hiçbir arabamda ciddi bir sorun yaşamadım, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mutlu Mutlu 3.154 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi06 Kasım

    Sayın Ş, Başvurunuz ile ilgili tarafınıza dönüş sağlanarak bilgi iletilmiştir. Saygılarımızla, Nissan Türkiye Müşteri İlişkileri

  • Mutlu'nun Teşekkür Mesajı06 Kasım

    Nissan teknik otoya teşekkür ederim

  • Mutlu06 Kasım

    Teknik oto Nissan, aracıma yeni takılan aküde %20 indirim sağlamıştır., fakat aküyü garanti dışı bırakmış ve ücretsiz değişim yapmamıştır.

Ziyaretçi Yorumları