21 Haziran 2014

Nissan Qashgai Aracımın Navigasyon Sorunu

2012 Marka Qashgai +2 Tekna aracım bulunmakta. Aracımı alırken navigasyonlu modelini tercih ettim. Fakat navigasyon güncel olmadığı için hiç kullanamadım. Düşünün balkonlu ev alıyorsunuz ama balkonu kullanamıyorsunuz. Birçok kez Nissan'a mail attım ama hiç dönüş alamadım.


En son servise gittiğimde güncellemenin geldiğini ve 350 + Kdv olduğunu söylediler. Ben ayıplı ürün aldım. İşe yaramayan navigasyonu verdiniz ve şimdi işe yarar hale getirmek için para istiyorsunuz. Büyük ders oldu. Bir daha asla muhatap bulamayacağım bir ürün almayacağım.

Murat 3.323 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Sayın ŞikayetVar.Com yetkilileri, Araç donanımı Multimedya cihazını içermektedir. Multimedya donanımı yalnızca navigasyon özelliğini değil, tüketici kullanımına yönelik çeşitli fonksiyonlar sunmaktadır. Navigasyon cihazı tüm Türkiye'yi kapsamamakta, bu durum gerek araç tanıtım broşür ve sair tanıtım dökümanında gerekse, SD Kart Kullanım Klavuzunda açıkça bildirilmektedir. Yeni SD kartların ücretli dağıtımı olağan olup, ancak ücreti mukabilinde güncelleme mümkün olmaktadır. Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

  • Murat25 Haziran 2014

    hiç kimse umursamadı, herhangi bir görüşme olmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön