30 Temmuz 2015

Nissan Orijinal Olmayan Malzeme Kullanılmış!

Nissan Note marka aracıma Temmuz 2014'de bir aracın çarpması sonucu sol ön kapısı ve şeridi hasar görmüş ve değişim ve onarım işi Ankara Şaşmaz BMS Nissan yetkili servisinde 22 Ağustos 2014 tarihinde tamamlanarak araç tarafıma teslim edilmiştir.


Onarımdan 8 ay sonra kapı şeridinin parlak boyası tamamen döküldü. BMS servisinin yetkisi Nissan tarafından iptal edildiğinden Nissan gülümseme hattına 27 Temmuz 2015'de durumu bildirdim. Söz konusu hattaki müşteri temsilcisi 250 TL karşılığı sorunu çözebileceklerini söyledi. Tamamen kendilerinden kaynaklanan bir hatadan dolayı benden para talep etmelerini kabul edemiyorum. Hatalı ürünün ücretsiz olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

Hüdaverdi 1.333 Okunma

Cevaplar

  • Hüdaverdi'nin Teşekkür Mesajı31 Temmuz 2015

    Firma müşteri temsilcisi tarafından telefonla bana ulaştılar. Sorunla ilgili olarak yetkili servisle görüşmüşler ve sorunun yetkili servis tarafından çözüleceği tarafıma bildirildi. Öncelikle "Şikayetvar bilişime sonra firma yetkililerine şikayetimle ilgili gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ederim.

  • Nissan Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Sayın Şener, BMS Otomotiv hali hazırda Nissan Yetkili Servis noktası değildir. Bildiğiniz gibi servislerde yapılan işçilik ve onarım işlemleri işlemi gerçekleştiren firmanın sorumluluğundadır. Ancak aracınızın onarımı BMS Nissan yetkili servis olduğu dönemde gerçekleşmiş olması ve memnuniyetiniz gözetilerek . gerekli tüm işlemler bedelsiz olarak gerçekleştirilecektir. Anlayışınız için teşekkür eder , Saygılar sunarız Nissan Otomotiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Sayın Ş. , Başvurunuz tarafımıza ulaşmıştır . Konu incelenerek en kısa sürede yanıt verilecektir. Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön