21 Kasım 2015

Nissan Micra Şanzıman Sorunu!

2011 model 33000 'de Micra sahibiyim, tüm bakımları serviste yapılmasına rağmen arıza yaptı ve araç silkelemeye başladı. Servise götürdüm ve şanzıman değişmesi gerektiğini ve değerinin 50.000 TL civarında olduğunu söylediler.

Araç kaydını merkeze bildireceklerini ve oradan gelen sonuca göre hareket edeceklerini söylediler. Biz üretim hatası komple değişim hayal ederken % 95 Nissan katılım paylı değişime razı olduk. Ancak gelen cevap aracınızın garanti süresi dolduğu için yardımcı olamıyoruz.

Şanzımanın ne parçası var ne de tamir edecek kişi. Bu modelin bir çoğunda aynı arıza var, bunu kendinizde biliyorsunuz. Bravo Nissan, bütün birikimimle aldığım bu araç ile beni mağdur ve çaresiz bıraktınız.

Halil 3.202 Okunma

Cevaplar

  • Halil'in Teşekkür Mesajı06 Aralık 2015

    Merhaba Başlangıçta gösterdiğiniz olumsuz tavrınız ile yaşattığınız üzüntü ve hayal kırıklığını, sonradan gösterdiğiniz yaklaşım ile telafi ettiniz. Keşke ilk başta bu şekilde olsaydı. Bu süreçte bana yardımcı olan öncelikle Eskişehir servis sorumlusu Osman Aydın ve Nissan ailesindeki emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  • Nissan Temsilcisi24 Kasım 2015

    Sayın Salalı, Dosyanız hakkında müşteri ilişkileri birimimiz tarafınıza en kısa sürede gerekli bilgilendirmeyi gerçekleştirecek. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi23 Kasım 2015

    Sayın S., Başvurunuz için teşekkür ederiz konu incelenip en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön