24 Ekim 2016 #6761722

Nissan Kusurlu Mal Satılması!

2016 model mart 28 çıkışlı aracım ilk 900 km'de araç içinde var olan seslerden dolayı Samsun yetkili servisine müracatım oldu. Müdahale edildi ancak sesler giderilmedi. Eylül 2016'da araç içinde sesleri daha da artmasından dolayı Samsun serviste araç 5 gün kaldı. Araç servis çıkışında aldım ilk 10 km de daha önce duyduğum seslerin devam ettiğini gördüm. Şikayetim şu ki Nissan tarafından üretilen ve tüm kalite kontrol aşamalarından geçen aracın piyasaya sürüldüğünde kalite kontrol noktalarının zayıf olması. Araca verilen ücretin çok fazla olmasına karşılık beklenen konforu karşılayamaması ayrıca servislerde yapılan işlemlerin detaylı olarak kullanıyor bildirilmemesi büyük sorundur. Tüketici hakem heyetine müracatım olacak. Bilir kişi tarafında tespit edilen sorunları raporlarıyla birlikte Nissan Türkiye'yi kusurlu ayıplı mal satmaktan dolayı dava edeceğim. Nissan ilgilenin artık.

Sezgin 4.869 Okunma

Cevaplar

 • Sezgin23 Aralık 2016

  Nissan Türkiye Yetkililerine. Prosedürlerinizin tamamı kendi şirketiniz doğrultusunda yazılmıştır. Aracım çözülemeyen ses problemlerinden dolayı kusurlu olarak binmeye devam etmekteyim. Bir araç bilhassa Nissan bu kadar sorunlu ve satılan ürünün bu kadar arkasında mı durmaz. Aracınız Kalite kontrol den geçti logosu olmasına rağmen kusurludur. Bu da sizlerin kontrolsüz ürün sattığınızın kanıtıdır. (Bakınız Servis kayıtları, tekrarlanan aynı şikayetler.) Araştırmalarınız sonucu ne buldunuz.? Bir çözüm üretebildinizmi. Bilinçsiz servislerinizden dolayı aracım sürekli serviste günlerce kalmasına rağmen daha kötü bir durumda çıkmıştır. Anlayacağınız şu ki servis yönetiminizde beş para etmez. Sizlerin prosedürleri ayıplı mal satıp servislerde araçları daha kusurlu hale getirip sorunları büyütmek üzerine. Şikayetçiyim. Aracımı ya yenileyin ya da fatura bedeline bana geri iade edin. ürününü geri alın. Çözüm üretin bana telefonlarda prosedürlerimiz adı altında saatlerce hikaye anlatmayın.

 • Nissan Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sayın D.; Aracınızda çözülemeyen bir ses olduğunu ilettiğinizden inceleme için yol testine çıkılması ve belirtilen duruma rastlanması halinde gerekli işlemlerin yapılabilmesi için en kısa sürede yetkili servisimiz ile iletişime geçmenizi rica ederim. Gerekli bilgilendirme yetkili servisimize aktarılmıştır. Saygılarımızla; Nissan Otomotiv AŞ.

 • Sezgin27 Ekim 2016

  Aracımın şikayetlerine dair br gelişme söz konusu olmadı. Sizlerden geri dönüş bekliyorum. Araçtan halen sesler artarak devam etmekte. Serviste 5 gün kalmasına rağmen aracımda hiçbir değişiklik söz konusu değildir.

 • Nissan Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın D. , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön