18 Ağustos 2015

Nissan Kronik Turbo Borusu!

14.08.2015 tarihinde 2012 model 50 bindeki aracımın turbo borusu patladı. Aracımı hareket ettirmeden Kocatepe yetkili servise götürdüm ellerinde yedek parça olmadığını ve mağdur etmemek amacıyla onarıma gideceklerini söylediler.

Ayrıca tamir işlemi bittikten sonra sorumluluk kabul etmiyoruz diye iş emri imzalattılar yetkili serviste sorumluluk alamıyorsa yazık. Aracımın garantisi haziran ayında doldu fakat bakımlarını yetkili serviste yaptırmaya devam ettiğim için Nissan müşteri hizmetleri bana yeni borunun %50'sini karşılayabileceklerini söylediler. Tamir masraflarını ben ödedim. Mağduriyetimin giderilmesini ve insanların mağdur olmaması için Nissan yeterince sorumluluk almalıdır!

Hüseyin 2.020 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin19 Ağustos 2015

    Aracımın garantisi hazıran ayında dolmustur doğru fakat 50 bınde 2012 model aracımın turbo borusunun patlaması ne kadar normal sizin için bunu değerlendirmelisiniz bnce benim gibi bır çok ınsan mağdur bu durumdan kronik bır arıza sayabilmeniz için kaç adet aracın aynı arıza yaşaması gerekıyor. Parça temini konusundaki eksiğinizi dile getirmiyorum bile ayrıca bu arızanın kullanıcı tarafından gercekleşmediğinide çok iyi biliyorsunuz servislere baktıgınızda turbo borusu sıkıntılı aracların coğunlukta olduğuda mı sizi bu konuda rahatsız etmiyor bırdaha Nissan mı asla almayı düşünmüyorum müşteri memnuniyeti bu değilidr telefondada söyledim bunları insanları mağdur ediyorsunuz.

  • Nissan Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Sayın Topçu, Öncelikle başvurunuz için teşekkür ederiz. Bildiğiniz gibi aracınız gerek yasal gerekse Nissan kalite Güvence sistemi dışında olduğu için , onarım işlemini garanti kapsamı içinde yapmamız mümkün değildir. Müşteri memnuniyeti adına yedek parçada %50 katkı sağlanabileceği tarafınıza iletilmiş olup belirttiğiniz işlem müşteri onayı ile başlanabilen ve parça bekleme süresince sıkıntı yaşamamanız için gerçekleştirilen geçici bir işlemdir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Sayın T., Başvurunuz için teşekkür ederiz. Sizinle en kısa süre içinde irtibat kurularak bilgi verilecektir. Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön