06 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10636382

Nissan Juke Ön Tampon Boya Soyulması Ve Vites Topu!

Severek kullandığım, her daim keyif aldığım 2013 model 98k km deki Nissan Juke aracımın ön tamponu boya soyulması yüzünden 2014 yılında garanti kapsamından değişmiştir. Bu sorun üzerinde 5 yıl geçmemiş olmamasına rağmen aynı problem tekrar etmiştir. Belli ki buradaki sorun kroniktir. Bu konuda bir çok şikayet mevcuttur. Bir çok otomotiv firması aracın boya garantisini 5 yıl olarak belirlemektedir. Nissan 2 yıl geçtikten sonra araçta yaşanan hatalarda aracın arkasında durmamaktadır. Ayrıca aracım manuel, direksiyondan sonra en çok temas edilen yer vites topuzudur. Bu durum göz önünde bulundurularak bu topuzun boyanması gerekmektedir. Vites topuzu üzerinde gri boya neredeyse kalkmış olup araç içerisinde çirkin bir görüntü oluşturmaktadır. Aracın içerisine binen herkesin dikkatini çekmekte olup Nissan firmasına olan güveni sorgulatmaktadır. Yetkililere sorunlarıma yardımcı olmaları konusunda buradan sesleniyorum. Bunlara ilaveten Sakarya'da yaşıyorum. 2013 yılında Sakarya Nissan bayiiden aracımı alamama rağmen şu anda bu ilde Nissan bayi olmadığından aracımın bakımlarını çok zor şartlar altında yaptırıyorum, hatta bu nedenle bayiide bakım yaptıramıyorum. En yakın servis İzmit veya düzcede bulunmaktadır. Bu konuda Nissan tarafından mağdur edildiğimi düşünüyorum. Konunun çözümü için yetkililerin ellerini çabuk tutmasını rica ederim.

Kubilay Kubilay 4.134 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kubilay'ın Teşekkür Mesajı31 Temmuz 2018

    Nissan firmasına sorunla ilgilendiği için teşekkür ederim. Özellikle Nihan hanımın konuya yaklaşımı çok olumluydu, kendisine ayrıca teşekkür ederim. İzmit bayii müşteri sorumlusu şebnem hanımın tarafımla kurduğu iletisim sonucu sorunum çözülmüştür. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı Nissan tr tebrik ederim.

  • Nissan Temsilcisi26 Temmuz 2018

    Sayın G; Yetkili servisimiz sizlerle iletişime geçerek tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla; Nissan Otomotiv AŞ.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler