13 Haziran
Yorum Yap
#10557570

Nissan İnsanları Zora Sokuyor!

Nissan qasqai aracım var. Serviste 3 yaş üstü için aldıkları fiyat 550 TL 3 yaş altı için bakım ücreti 1350 TL. Siz nasıl bir firmasınız insanları zora sokmak için çalışıyorsunuz. Aracımı dışarıda daha bakımını yaptırmadım ancak 5 bin km geçtiğinden dolayı garanti kapsamı dışında diyorsunuz. Madem garanti kapsamı dışında o zaman 550 TL'den yapın bakımını diyorum ancak bu seferde sistem izin vermiyor deniyor. 2,5 senedir kullanıyorum Allah kimseyi Nissan gibi bir marka almaya mecbur bırakmasın. Yasal hakkımı da arayacağım.

Oktay 1.181 Okunma

Cevaplar

  • Oktay'ın Teşekkür Mesajı28 Haziran

    Merhabalar. Sorunumla Diyarbakır vurallar servisinden Dilek hanım telefonla aradı ve is yerlerine davet etti. Yasanan sıkıntıdan dolayı özür dileyerek yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını şahsıma anlattı. Bir çok konuda yardımcı oldu. Açıkçası dilek hanımın zarif davranışından oturu Nissan genel merkezin yanlış yönlendirmesi ve servislerin kafalarına göre konuşmalarını bana unutturdu. Vurallar servisinden Dilek hanıma çok teşekkür ederek iyi çalışmalar dilerim. Allah'tan bu şekilde bizleri anlayan insanlar çıkıp yardımcı oluyorlar.

  • Nissan Temsilcisi20 Haziran

    Sayın A, Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza bilgi verilmesi sağlanacaktır. Tüm bilgi ve ihtiyaçlarınızda Gülümseme Hattımızı (0216 651 84 20) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ

  • Oktay19 Haziran

    Çok şükür bu kadar zaman olmuş bu durumdan bile rahatsız değiller ki Nissan firmasi olarak. Yazık ki ne yazık

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler