05 Şubat

Nissan Garanti Kapsamında Parça Değişiminde Çıkarılan Zorluk!

Nissan x trail marka aracımın periyodik bakımı için İzmir Karakaşlar yetkili servisine götürdüm. Burada periyodik bakım yapılırken talep ettiğim konularda da inceleme istedim. Sağ olsunlar ilgilendiler ve diğer servislerin görmediği bir sorunu belirlediler. Direksiyondaki bir körüğün yırtıldığını ve içeri su alarak paslanma yaptığını belirlediler ben de garanti kapsamından değişimini istedim sonuçta orada kullanılan malzemenin kalitesinin neden olduğu bir durum bu Nissan bana ne cevap verdi dersiniz? Aracı ağır koşullarda kullandığım için olmuş bu Araba asfalttan aşağı inmedi daha evimle isim arası 2 km çevre yolundan gidip geliyorum toprak veya bozuk bir yol olsa demek ki dağılacakmış araç!Yaşadığım bu durumla da hiç ilgilenmediler. Nissan'ın müşteri memnuniyetinden anladığı bu.

Candan 2.463 Okunma

Cevaplar

 • Candan'ın Teşekkür Mesajı03 Nisan

  Karşılaştığım problemin çözümünde bana yardımcı olan İzmir Nissan Karakaşlar yetkili servise çok teşekkür ediyorum. Bu servise ilk kez gittim gördüğüm yaklaşım ve sonrasındaki olumlu tavırları mükemmeldi. Buradan tüm Nissan kullanıcılarına sesleniyorum eğer imkanınız varsa aracınızı buraya götürün. İçiniz de kafanız da rahat olsun.

 • Candan03 Mart

  Öncelikle İzmir Nissan Karakaşlar servise başta Onur bey ve Tuğçe hanım olmak üzere hepsine çok teşekkür ediyorum. Ben bu servise ilk kez gittim iyi ki gitmişim. Karşılaştığım sorunun çözümünde daha ilk dakikadan nasıl yardımcı oluruz diye uğraştılar. Sorunumu da onlar çözdü. Tüm Nissan sahiplerine araçlarını buraya gözü kapalı götürebileceklerini söyleyebilirim. Ben çok memnunum. Nissan Türkiye soruna ne kadar vurdumduymaz yaklaştıysa bu insanlar tam tersi çözüm için uğraştılar. Gülümseme hattını aramak isteyenlere de boşuna zahmet etmemelerini öneririm. " Yardımcı olamıyoruz, yapabileceğimiz bir şey yok"demekten başka bir şey bilmiyorlar. Servis yardımcı oluyor da siz nasıl yardımcı olamıyorsunuz. Öneri bile sunmuyorlar. Yazıklar olsun. Nissan Türkiye'nin İzmir Karakaşlar servisinden öğreneceği çok şey var bence. Müşteri memnuniyeti nedir öğrensinler.

 • Nissan Temsilcisi07 Şubat

  Sayın A; Yetkili Servisimiz sizlerle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Saygılarımızla; Nissan Otomotiv A.Ş.

 • Nissan Temsilcisi06 Şubat

  Sayın A , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza bilgi verilmesi sağlanacaktır. Tüm bilgi ve ihtiyaçlarınızda Gülümseme Hattımızı (0216 651 84 20) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön