08 Ekim
#12741887

Nissan Elektrikli Bagaj Ve Klima Ekranı Hatalı!

Öncelikle yıllardan beridir Nissan kullanıcısıyız. 2015 model X-Trail Aracımın 2 adet sorunu var. İlk olarak titiz bir şekilde kullanmama rağmen elektrikli bagaj süspansiyonu çatırdayarak açılıyor.


Yağı bitmiştir diye Servise gidip sorduğumda ise manuel olarak kapatmışsınız ondandır dendi halbuki çok dikkatli bir şekilde kullanmama rağmen bu sıkıntıyı verdi sorunumun giderilmesini istiyorum.


İkinci olarak da klima ayar ekranının içeriden ekranın buğu şeklinde yanıklar meydana geldiğini fark ettim herhangi bir kimyasal vb... Kullanmıyorum Ekran kendi kendine içten buğu yapmış gibi lekeler solmalar var.


2015 model olan birkaç arkadaşıma sorduğumda evet bizim de köşelerde ortalarda yanma gibi solmalar var cevaplarını aldım sorunlarımın giderilmesini istiyor saygılarımı sunuyorum.

Alperen Alperen 1.363 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi10 Ekim

    Sayın M. Başvurunuz ile ilgili,tarafınıza dönüş yapılarak bilgi iletilmiştir. Saygılarımızla, Nissan Türkiye Müşteri İlişkileri

  • Nissan Temsilcisi09 Ekim

    Sayın M, Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza bilgi verilmesi sağlanacaktır. Tüm bilgi ve ihtiyaçlarınızda Gülümseme Hattımızı (0216 651 84 20) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Nissan Türkiye Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları