11 Ekim 2016

Nissan Cvt Şanzıman Arızası

2012 cvt 25000 km aracımdan sesler gelmesi üzerine en yakınımda bir ustayla görüştüm. Şanzıman türbin arızası gibi duruyor dedi, üstüne gitmeyin servisinize danışın dedi. Servise danıştım, bu türlü arızalar olmadığını ilk defa duyduk gibi konuşurken, teknisyenle arka planda konuşmada bu model araçlarda yazılım attığından bahsederek bu tür arızaların giderildiğini duymak beni istem dışı güldürdü.


Garanti süresinin dolduğu ve aracımı servis harici ustaya göstermemem, acil yardımla aracı servise gönderip şanzımanın İstanbul'da anlaşmalı ustaya gönderilerek 4000-5000 TL gibi bir rakama tamir edilebileceği tarafıma söylendi. Bu konuda araçla ilgili bu tür sorunların olduğunu internet araştırmalarım sonucu üzülerek öğrendim. Nissan şirketinin bu arızaya sahip çıkmadığını da böylece öğrenmiş oldum. Bundan sonra Nissan alır mıyım? Hayatta asla. Alanada mani olurum.

Aydın 12.542 Okunma

Cevaplar

  • Aydın17 Ekim 2016

    Standart tüm aynı arıza yapan araç sahiplerine yapmış olduğunuz cevaba şaşırmadım sizden ricam bu arızanın sürücüye ait mi kullanım sonucu mu meydana gelebileceği ya da üretim hatası sonucu mu meydana geldiğine cevap vermeniz.

  • Nissan Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın K.; Aracınızın 2 yıl yasal garanti süresini ve Nissan Otomotivin ilave olarak sizlere sunduğu +1 yıl Nissan kalite güvence sistemini doldurduğunu belirtmişsiniz. Aracınızın 3 yaşını doldurması nedeni ile maalesef garanti işlemi yapamıyoruz . Müşteri memnuniyeti adına yapılabilecek revizyon işlem ücreti bilgisi tarafınıza aktarılmış olup onaylamanız halinde yetkili servisimiz gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi12 Ekim 2016

    Sayın K, Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön