11 Şubat 2014 #2287813

Nissan Bayi Aracımın MTV Taksitini Ödememiş

2010 haziran ayında Kayseri İnoto bayisinden Nissan Qhasqai marka araç satın aldım. O dönemde Nissan'ın motorlu taşıtlar vergisi için kampanyası vardı. Temmuz ayındaki Mtv 2. taksitininde bayi tarafından ödeneceği taahhüt edildi. Bayiye güvenerek kontrol etmedim. Bir dönem sonraki MTV'yi yatırırken bayii tarafından yatırılması gereken verginin yatırılmadığını gördüm.


Defalarca aramama rağmen yatırılmadı. Her seferinde unuttuklarını özür dilediklerini bildirmelerine rağmen yatırmadılar. Bölge müdürlüğü ile irtibata geçtim; bayinin taşınma sırasında evrakları kaybettiğini ve en kısa sürede yatıracaklarını bildiren bir özür mesajı aldım. Ancak hala yatırılmadı.

Mehmet 940 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi19 Mart 2014

    Sayın Şikayetvar. Com Yetkilileri, Müşterimizin aracını teslim aldığı vergi dönemine ait MTV bayimiz tarafından yatırılmıştır. Müşterimizin iddası aracı aldığı vergi dönemi dışında bir sonraki vergi dönemininde bayi tarafından karşılanacağı yönünde. Yazılı herhangi bir beyan olmadığı için olumlu yanıt verilemediğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

  • Mehmet04 Mart 2014

    beni firmadan henüz arayan olmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön