30 Ağustos 2013 #1983969

Nissan Aracımın Amortisöründen Gelen Ses Sorunu Giderilmedi!

12 ** *** plakalı 2011 Navara aracımın düzenli her 10.000 KM bakımlarını Diyarbakır Nissan vurallar yetkili servisinde yaptırdım. Aracım 50 bin bakımına girmeden ön takımdan sesler almaya başladım. Kendim Bingöl'de ikamet ettiğim için servise Diyarbakır'a gidiyorum. Bakımda amortisör burcunu değiştiler. Ses devam edince bir sonraki bakımda bakacaklarını söylediler. 60 bin bakımında arızayı tespit edip onarmak yerine, komple ön düzendeki bağlantıları ve burçları yağdanlıkla yağladılar, yine kesilmeyince 70 bin bakımında sağ rotil ve z rotları değişti. Aynı ses ve düzensizlik devam edince aradım. 80 bin bakımın da amortisörlerin değişmesinin gerektiğini söylediler. Garantim hala devam ediyor.

Mehmet 662 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri, Araçlarımız oluşabilecek ürün arızalarına karşı 2. yıl 100.000 km hangisi önce gelris eyeni araç garantisine sahip olup, bu süre Nissan kalite güvence sistemi olaak 3 yıl/100.000 km olarak uygulanmaktadır. Araçta meydana gelen amortisör sesinin sebebi ürün arızası olmadığı için ücretsiz işlem gerçekleştirilememiştir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CRM Bölümü

  • Mehmet09 Eylül 2013

    30 ağustosta yazdım buraya hala cevap bile yok. neden çünkü haksızlığın cevabı olmaz.

  • Mehmet02 Eylül 2013

    müşterisini kendi bilinçsizliği ve teknik yetersizliği ile mağdur eden bu zihniyetten uzak durmam hem maddi hemde psikolojik faydamadır diye düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön