20 Ocak 2014 #2245459

Nissan Aracımda Çocuk Koltuğunu Kullanamıyorum!

Uluslararası test ve güvenlik şirketi ADAC yayınladığı en üst düzey çocuk oto koltuğu sıralamasında 1 numarada bulunan 9-36 KG grubundaki Cybex pallas 2 fix oto koltuğunu çocuğumun üst düzey güveliği için tercih ederek temin ettim. Ancak araç tercihimi Nissan yanında kullandığım için yanılmışım.


İsofix bağlantısıyla rahatça bağladığım oto koltuğunu ne yazık ki emniyet kemerinin boyunun 15 cm kısa gelmesi sebebiyle kullanamamaktayım. Böyle basit bir hata ile bu soruna neden olan, en üst güvenlik sertifikasına sahip olan oto koltuğunu sırf emniyet kemerinin 15 cm kısa gelmesi sebebiyle kullanamamak çok üzücü. Nissan markasının güvenliğe verdiği önem gayet açıktır.

Sarper 778 Okunma

Cevaplar

 • Sarper05 Şubat 2016

  Şikayetimde de belırttıgım gibi cevap sızın ist Anadolu yakası en büyük yetkili servislerinizden birine aittir. Benden de size tavsıyem açıklama yapmadan Cybex pallas 2 fix oto koltuğunu konu nıssan aracınızda denemenız.

 • Sarper10 Şubat 2014

  Şikayet öncesi yetkili servisden destek almaya çalıştım ancak yapılacak birşeyin olmadıgı böyle bir problemler ile karşılaştıklarını bildirirler.bir sonraki aracımın avrupa standart larında olmayan! BMW,MERCEDES, Honda,Volvo Ford v.b gibi. Markalar olmasını tercih edicem,hem kendi hemde çocuklarının güvenliğini düşünenlerede tavsiyede ederim

 • Nissan Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sayın ŞikayetVar. Com yetkilikleri, Araçlarımızda bulunan emniyet kemeri vb güvenlik unsurları avrupa standartlarında üretilmektedir. Müşterimizin yetkili bir servisimizden destek almasını öneririz. Saygılarımızla, CVC Bölümü Nissan Otomotiv A.Ş

 • Sarper24 Ocak 2014

  CYBEX makasının hatası olmamasına rağmen kendileri müşteri memnuziyeti sağlamak için dönüş yaparak alternatif üretmesine rağmen daha kurumsal firma görümünde olan NISSAN herhangibir yazılı veya sözlü dönüş olmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön