26 Ekim 2016 #6783331

Nissan Akü Sorunu!

Aracımın garanti süresinin 3 yıl olmasına rağmen akünün garanti süresinin 2 yıl olduğu söyleniyor. Nissan aküsüne güvenmiyor mu? Zaten değişik internet sitelerinde Nissan akülerinin kronik sorunu olduğu belirtiliyor.

Ayşen 4.146 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın A.; Yeni araçlarımız Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği 2 yıl 60.000 (hangisi önce gelirse)  kilometre ile garanti kapsamındadır. Nissan Otomotiv A.Ş, müşteri memnuniyeti prensibi çerçevesinde, kanuni garanti süresine ilave 1 yıl  ve 40.000 km (hangisi önce gelirse) kalite güvence sistemi uygulamaktadır.  Markamızın birçok otomobil markası arasında seçilme nedenlerinden biri de, yasal yükümlülüğün haricinde verilen ek garantidir. Nissan Kalite Güvence Sisteminde , akü ile ilgili bir problem olduğunda akü ve değişim işçiliği ile ilgili garanti kapsamı 1, ve 2 yıl %100 , 3. yıl parçanın %25’i ile işçiliğin %100’ü şeklindedir.Garanti El Kitapçığınızda ''Nissan Garantisi Hakkında Bilmeniz Gereken Hususlar ''başlığı altında konuya ilişkin bilgileri kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla; Nissan Otomotiv AŞ.

  • Nissan Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın A , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön