13 Ekim 2016

Nissan Akü Arızası

2015 model Nissan qashqai aracımızın 20.000 km bakımına götürdüğümüzde bakım yapıldıktan sonra aracımızın aküsünün zayıf olduğu söylendi ve aracımız yaklaşık 3 saat şarj edildi. Şu an 28000 km'de olan aracımızı çalıştırmak istedik ancak el freni arızası verdi ve araç çalışmıyor. Yol yardımı aradık dosya açıldı. Yol yardım da akü problemi olabileceğini söyledi. Bu segmentte bir aracın 28000 km'de 2. kez akü arızası vermesi gerçekten ilginç. Uzun yol yaptığımız halde bu arıza veriyorsa o zaman araca bozuk akü takılıyor ya da şarj dinamosunda bozukluk var. Şikayetlere baktığımızda her servis aracın aküsünün değişmesi gerektiğini söyleyip 840 TL masraf çıkarıyor ve garanti kapsamına sokmuyorlar. Gerçekten şaşırtıcı bir durum!

Sanem 4.722 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın S.; Aracınızın aküsü ile ilgili yaşadığınızı ilettiğiniz durum ile ilgili olarak yetkili servislerimizden destek almanızı rica ederiz. Henüz bir araç incelemesi yapılmadığından süreci değerlendirmemiz mümkün değildir. Saygılarımızla; Nissan Otomotiv AŞ.

  • Nissan Temsilcisi13 Ekim 2016

    Sayın S , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön