06 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3358006

Nissan 37 Gündür Aracım Klima Radyatörü Yüzünden Yetkili Serviste Mahsur Kaldı, Parça Stokları Yok

2014 Nissan qashqai aracımı önden hafif olarak çarptım bunun neticesinde arabanın öndeki plastiği içindeki klima radyatörünü delmiş.
01.06.2015 tarihinde aracımı tamire verdim ve bugün 36 gün ve hala aracım serviste yarın teslim alabileceğimi söylediler.
Aracım tam 37 gün serviste kaldı neden çünkü klima radyatörü bekliyoruz neden Nissan'ın stoklarında yokmuş. Benim sigorta firmam bana araç vermeseydi ben 37 gündür araçsız ne yapacaktım? Nissan merkezi aradım bir ayı geçmeyince araç vermiyorlarmış ama aracı satarken biz stoklarımızda parça bulundurmuyoruz aman ha kaza yapmayın yoksa 1-2 ay beklersiniz diye satmadılar. Bu ne biçim bir hizmettir çok mağdur ettiler beni.

Gülsever 2.288 Okunma

Cevaplar

  • Gülsever10 Temmuz 2015

    Tarafıma vermiş olduğunuz cevap yetersiz ve eksiktir. Yazdığım şikayeti tekrar okursanız yedek parça için aracımın 37 gün serviste kalmasını açıklamamışsınız. Araç satarken yedek parça stoğunuzun olmadığını kaza ya da arızalanma durumunda bir aydan fazla aracın mahsur kalacağını söylemeyip beni eksik bilgilendirdiniz. Sigortam bana araç vermeseydi Nissan yüzünden 37 gün araçsız kalacaktım. Lütfen bu konular hakkında bilgi veriniz.

  • Nissan Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Sayın A. , Öncelikle sabrınız için teşekkür ederiz. Aracınızın parçası temin edilmiş olup 03.07 Tarihinde yeliz Hanım 'a bu bilgi verilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Nissan otomotiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Sayın A. , Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Konu incelenerek en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır . Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.. Nissan Otomotiv A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler