01 Kasım 2016 #6831498

Nissan 2012 Cvt Şanzıman  Sorunu!

2012 model 1,6 benzinli platinum aracım, daha 48.000 km. 5 kişi nadiren bindi. Yol, yük, yokuş görmedi. Aydın Denizli arası ovada kullanıldı. Ve, birden şanzıman arızası. Servis, bütün şikayetlerdeki standart cevabı verdi. Tamir 5,5 değişme 25 bin TL. Üretim hatası dile getirilmiyor. Sordum, çok sık olmuyor diyor Denizli Yavuzlar Nissan servisi. Bu fiyat ve bu kategori lüks bir aracın, hele de kendine efsane diyen bir marka adı altında müşteriyi böyle saf yerine koyma gayreti en kibar tabirle skandaldır.

Uğur 7.293 Okunma

Cevaplar

  • Uğur08 Kasım 2016

    Aradığınız için teşekkürler. Ancak anladığım kadarıyla değişen bir durum yok. Ben şanzumandan gelen korkutucu metal sesleri ile gezmeye devam ediyorum ve her sorana da olanları anlatıyorum. Reklamın iyisini yapmak isterdim ama maalesef yapamıyorum. Elinize sağlık.

  • Nissan Temsilcisi03 Kasım 2016

    Sayın D.; Belirtmiş olduğunuz İrtibat numaranızdan size ulaşamadık ancak vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda aktarmak isteriz ki; Nissan Otomobilleri, yasal garanti süresine ek olarak sunduğumuz ihtiyari garanti ile 3 yıl/100.000 km ( hangisi önce gelirse) Nissan Kalite Güvence Sistemi kapsamındadır . Aracınızın yasal garanti ve Nissan Kalite güvence sistemi süresi dolduğunda garanti dahilinde bir işlem yapılamamaktadır. Saygılarımla; Nissan Otomotiv AŞ.

  • Nissan Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın A , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön