18 Ekim 2016 #6716077

Nissan 20.000 KM'deki Aracım Şanzıman Mekanik Hatası Verdi!

2012 Model Nissan Juke model aracım 20.000 km'de şanzıman hatası verdi. Üstelik tüm periyodik bakımlarını yetkili servisten yaptırmama rağmen. Keza son bakımda bu şikayetimi de dile getirdim ve bir şey yok demelerine rağmen ısrarla test sürüşüne çıkarttım aracı ve sonuç olarak vida gevşemiş ses ondan sıkıştırdık diyerek konuyu kapattılar ve sonuç 6.000 TL Masraf. Kısacası araca binmeseniz bile arızalanma yapabiliyor. Şirket aracım olmasına rağmen severek aldığım aracımdan son derece soğumuş durumdayım.


Müşteri memnuniyeti sıfır, bakım süreçlerinde verilen tüm paralar boşa, senelik 4.000 km yapan bir araç nasıl arızalanabilir? İnsanoğlu bile yürüyerek bu süre zarfında daha çok yol yapıyordur eminim. Nissan yetkililerinin sorunum için yardımcı olabileceklerini düşünerek burada sıkıntımı dile getirdim. En azından serviste çalışanlardan aldığım yorumlardan daha mantıklı ve yapıcı bir yaklaşım.

Seyit 5.068 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın K., Aracınız 2 yıl yasal garanti süresi ve +1 yıl Nissan kalite güvence sistemi dışındadır. Bu nedenle belirtilen arıza için garanti dahilinde bir işlem yapılamayacağını tarafınıza bir kez daha bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın K. , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön