24 Ekim 2016
Yorum Yap
#6769342

Cep Telefonu Gibi Şarja Muhtaç Nissan Qashqai!

2013 Ekim ayında sıfır aldığım ve tüm servis/periyodik bakımlarını yetkili servislerde yaptırdığım aracım akü problemi yaşıyor zaman zaman çalışmıyor. Firmanın ve yetkili servisin bulduğu çözüm ise 1 gün boyunca aracımı alarak aküyü şarj etmek! Mart 2016'dan bu yana 4 kere aracımı şarj etmeleri için bir gün boyunca servise bıraktım. Yine aynı sorunla karşılaştım ve yine 5. kez arabamın şarj edilmesi gerektiği söylendi. Akümü garanti kapsamında değiştirmelerini istiyorum, değiştirmiyorlar, müşteri hizmetlerini arıyorum herhangi bir çözüm sunmuyorlar. Kendimi saf yerine koyulmuş hissediyorum. Aracımı periyodik bakımları için yetkili servise götürerek her seferinde bin TL'nin üzerinde fiyat ödedim, bakımlarını aksatmadım. Garanti kapsamında bir aküyü değiştirmek işlerine gelmiyor. Bildiğiniz ince uçlu Qashqai şarj aleti var mı her akşam evde şarj edeyim arabayı.

Mustafa 6.004 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa17 Kasım 2016

  Hiçbir çözüm yok, kulağının üstüne yattı Nissan. [email protected] Nissan. Co. Jp mail attım durumu bakalım oradan bir sonuç çıkacak mı...

 • Mustafa26 Ekim 2016

  :) Yine her zamanki oyalama, geçiştirme taktiğinizi uygulamışsınız Sayın Yetkili, bahsettiğiniz test cihazına 5 kez bağlandı benim aküm, her seferinde her şeye muktedir bu test cihazınız "şarj edilmeli" yazdı. O çok muktedir test cihazınıza "Sağlam bir akü, neden ayda bir şarj edilmeye ihtiyaç duyar? " diye sorup buradan çıkan cevabı benimle paylaşırsanız potansiyel Nissan müşterileri de aydınlanmış olur. Net bir şekilde çözüm üretme noktasında yardımcı olmanızı bekliyorum; mesela size bir şarj cihazı verelim her akşam evde kendiniz şarj edin diyin, mesela biz sizden bir yağ su değiştirmeye yetkili servislerimizde bin küsur lira aldık ama özür dileriz şu kadarcık bir konuda dahi inisiyatif alamıyoruz diyin, mesela... Daha sıralıyım mı?

 • Nissan Temsilcisi26 Ekim 2016

  Sayın H; Aracınızın aküsünün incelenmesi için öncelikli olarak test cihazına bağlanması gerekmektedir. Yetkili servislerimiz cihazdan çıkan sonuca göre akünün şarj edilmesi yada değişmesi yönünde işlem uygularlar. Sizin aracınız içinde aynı sürecin gerçekleştirilmiş olduğunu tekrar aktarmak isteriz. Saygılarımızla; Nissan Otomotiv AŞ

 • Nissan Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın H. , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler