14 Ekim 2016 #6683242

2016 Nissan Qashqai 3 Aylık Araç

Nissan qashqai 2016 3 aylık aracım ön camından su almıştır. Sağ iç basamaklar su gölü olmuştur. Servise arabayı götürdüğümde ön camın sağ tarafından fabrikasyon hata nedeniyle su aldığı bize iletildi. Gerek Nissan yetkili servisi, gerek Nissan genel müdürlük, gerekse arabayı satın aldığımız İstanbul Kemal Teperetoğulları bayisi bize hiçbir şekilde yardımcı olmamıştır. Yaklaşık 3 haftadır mağdur durumdayım. Ayrıca bu araç engelli aracıdır ve ben hastamı hastaneye götürmekte çok mağdur durumdayım. Nissan'a güvendik, fakat Nissan'a yakışır bir davranışla karşılaşmadık.

Bedirhan 6.255 Okunma

Cevaplar

 • Bedirhan14 Ekim 2016

  Aracım halen Trabzon beyazlı otomotivde fotoğrafta göründüğü gibi beklemektedir

 • Bedirhan14 Ekim 2016

  Üstteki yazıdada belirttiğim gibi 3 haftalık bir süreç geçti halen bir gelişme yok bu yüzden pazartesi günü yasal işlemlere baş vuracağım. Halen bir bilgilendirme olmadı. Nissanın bu konuda daha duyarlı olacağını zannediyordum.

 • Nissan Temsilcisi14 Ekim 2016

  Sayın K. ; Süreç ile ilgili tarafımıza yasal yollardan ulaştığınız için sizlere aynı kanaldan bilgi aktaracağız. Saygılarımızla; Nissan Otomotiv AŞ.

 • Nissan Temsilcisi14 Ekim 2016

  Sayın K , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön