04 Nisan 2013

Nissan Yetkili Servis Hizmet Kusuru!

Aracımın bir oto-lastik servisinde basit check up yapılırken polen filtresinin yetkili servis tarafından yerine takılmadan bükülerek gelişi güzel bırakıldığı, filtre çerçevesinin tırnağı kırılmış ve sakız ile tutturulduğu görülmüştür.

Bu kusurlu hizmet nedeniyle filtrenin ücreti ve işçiliği tarafımca ödenmiş olup , kusurlu çerçevenin değiştirilmesi yerine “bir şey olmamış” gibi yerine koyup bu şekilde müşteriyi yanıltma yolu tercih edilmiştir. Bu hususta Nissan Türkiye ve Japanya ofislerine e-mail-faks gönderdim . Türkiye ofisi ilgisiz bir cevap göndermekle yetindi, Japonya'dan ise hala ses yok.

Abdullah 592 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 08 Nisan 2013

    Nissan otomotiv ile 22 Kasım 2012 tarihli e mail yazışmaları vardır.Eda Erdem ile. Kendileri tarafından gönderilen cevaptan bihaber olabilirler mi ?5 Aralık 2012 tarihinde de Nissan Motor Co LTD /Customer Relitions Office bölümüne Mr.Carlos Ghosn adına faks gönderdim daha öncesinden e mail de göndermiştim resimlerler birlikte. Gönderdiğim şikayet yazısında daha detaylı yazdım şikayetlerimi ve resimler ile göstermeye çalıştım. ilgili polen filtresini,ve bazı parçaları muhafaza ediyorum gerektiğinde göstermek için. Şikayetimle ilgili Tukoder ile de görüşme yaptım, bana avukatlarına danışarak hareket etmemi tavsiye ettiler. Bu konuda gereğini yapmaya devam edeceğim. (Ben Nissan Türkiye ofisinin bu şekilde bir yaklaşım gösterebieceğini düşündüğüm için yazılı şikayetimi direkt olarak Nissan Japonya/avrupa merkezine bildirmeye karar verdim ve e mail gönderdim websitlerinden bulabildiğim e mail adreslerine. Onlarda cevap gelmemesi üzerine "belki ulaşmamıştır" diye düşünüp Türkiye merkez ofislerine e mail ile başvuruda bulunup onlardan ingilizce metin olarak hazıradığım yazıyı Japonya merkez ofisine gönderilip bu husuta onlardan cevap beklediğimi ve bu hususta rahatsız olduğumu belirten e mail gönderdim. Onlardan gelen cevabta benim üzerinde durduğum ana şikayetle ilgili bir açıklamaya yerverilmemesi üzerine, 5 Aralıkta Nissan Motor Merkez ofisi arayıp faks numaralarını alıp müşteri ilişkileri bölümüne faks gönderdim. ).

  • Nissan Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri, Müşterimizin bölümümüze mart sonunda sadece kapı açma kolu ile ilgili başvurusu olup memnuniyeti için gereği yerine getirilmiştir. Saygılarımızla, NISSAN OTOMOTIV A.Ş CRM Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön