16 Mart 2015

Nissan X-Trail Kaza Sonrası Yedek Parça Temini.

20 Şubat tarihinde eksperin gelip onayını vermesinden sonra değişecek parçaların bir hafta- 10 gün içinde ellerine ulaşacağı bilgisini verdiler. Servisten konunun takip edildiği ve yedek parça siparişinin verildiği bilgisi dışında bilgi almak mümkün değil. Parçaların ne zaman geleceği hakkında bilgi veremiyorlar.

En azından tarih bilgisi alabilmek için aradığımız "Nissan Gülümseme Hattı" da kontrol edip döneceklerini söylediler ve ancak 24 saat sonra, yetkili servisle görüştük parça siparişiniz verilmiş diye bilgi verdiler. Bir kaza da ilk hasar alan parça olan tampon 16 Mart itibariyle hala ellerinde tampon yokmuş (Sorun da renkte değil tampon ham olarak geliyormuş).

Erol 3.323 Okunma

Cevaplar

  • Erol 19 Mart 2015

    Firma Genel Müdürlüğünden aynı gün dönüş yaptılar. Bayi sizi aramadı mı diye sordular? Aramadığını bildirince hafta sonu parçanız gelmiş dediler. Biz bayiyle görüşeceğiz sizinle iletişime geçecekler dediler. Akşamüstü tekrar aradılar. Bir yanlış anlaşılma olmuş parçanız gelmemiş diye. Her aşamada benim gözümdeki imajları düşüyor. Bilgisayar çağında bir çok akıllı sistemin entegre olduğu bir otomobil üreten Nissan firması bir yedek parçanın akıbeti hakkında bir türlü düzgün bilgi veremiyor. Yurt dışından gelen bir parça hangi aşamada (üretildi, nakliyat, gümrük, vs.) bunları takip etmek ve müşteriyi bilgilendirmek bu kadar zor mu?

  • Nissan Temsilcisi16 Mart 2015

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilikeri, Konu araştırılarak bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön