11 Mart 2014

Nissan Üretim Hatalı Aracımla İlgilenmiyor

2013 Model Nissan Note marka aracım üretim hatalı olmasına rağmen hiçbir şekilde çözüm için yardımcı olunmadı. Araç çalışmıyor, çalıştığı günlerde ise yolda giderken araç birden duruyor. Defalarca üretim hatası olduğunu iletmemize rağmen Nissan yetkilileri bizimle ilgilenmedi ve ilgilenmemeye devam ediyor. En sonunda firmayı mahkemeye verdik.

Hakan 1.275 Okunma

Cevaplar

 • Hakan'ın Teşekkür Mesajı20 Kasım 2015

  Teşekkürler

 • Hakan 03 Haziran 2014

  Nissan şikayetime çözüm getirdi.

 • Hakan 31 Mayıs 2014

  Şikayetimi tekrar Nissan yetkililerine ilettikten sonra ve mahkeme sürecinden önce firma yetkilileri gerekli yardım ve desteği sağlayarak mağduriyetimizi gidermiştir. Konu hakkındaki yakın ilgilerinden dolayı tüm yetkililere teşekkür ederim.

 • Hakan 21 Mart 2014

  İlgili konu hakkında şirket yetkililerine gerekli bilgileri vermeme ve ilgili kişi olan Sayın Cansu Hanım'a konuyla ilgili bilgileri mail ile göndermeme rağmen halen olumlu-olumsuz bir geri dönüş yapılmamıştır.

 • Nissan Temsilcisi14 Mart 2014

  Sayın ŞikayetVar.Com yetkilileri, Konunun araştırılabilmesi için n araç sahibi bilgilerine ulaşamadığımızdan başvuru sahibine mail atılarak bilgi istenmiştir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön