24 Eylül 2014

Nissan Turbo Sorunu!

2012 Nissan Qashqai tekna sport sahibiyim. Aracım 2013 Ağustos ayında arıza lambası yanmış bir vaziyette Mersin Onuk Otomotive çekici ile götürüldü. Servis yetkilileri arızanın turbodan kaynaklandığı belirtip aracımı iki hafta içinde tamir ettiler. 18 Ağustos 2014 günü Antalya'dan Konya!ya giderken yine arıza lambası yandı. Aracı çekici ile Antalya Kırmızıtaş'a çektiler. Yine arıza turbodan dediler. Arabayı 25 gün içinde tamir edip Mersin'e gönderdiler.
Arabamın değer kaybından dolayı Nissan'da muhatap bulamıyorum.Biz sizi arayacağız deyip geçiştiriyorlar. Bugün ihtarname çektim. Japonya'ya bile mail attım.Nissan'dan şikayetçiyim.

Tarık 4.401 Okunma

Cevaplar

 • Tarık'ın Teşekkür Mesajı13 Mart 2015

  Nissan işin ciddi olduğunu anladı ve avukatımla uzlaşmaya vardı. Bu konuda mağdur olanlara ısrarcı olmalarını ve hukuki sürece muhakkak başvurmalarını tavsiye ediyorum. Fikir almak isteyenler [email protected]'a mail atsınlar

 • Tarık 29 Aralık 2014

  Sevgili Nissan yetkilileri, arabam yine arızalandı. Hem de bu sefer yağ pompasından. İki turbo ve turbo jarş ünitesinden, bir turbo borusu ve hava giriş hortumundan ve en son yağ pompasından olmak üzere dört kez arıza yaptı. Hala biz müşterimizi memnun ediyoruz iddiasında mısınız? Bu ülkede adalet geç de olsa tecelli ediyor.

 • Tarık 08 Aralık 2014

  Değerli yetkili, Aracımın 04/11/2014 perşembe günü yine turbo hortumu, hava giriş hortumu patladı. Hala aracımın herhangi bir sorunu olmadığını mı iddia edeceksiniz. mahkeme yoluyla sizden hakkımı söke söke alacağımdan şüpheniz olmasın. 70000 TL'yi Nissan'a ben ikide bir çekiciye binmek için vermedim. Müşteri memnuniyetinzden dolayı sizleri cümle aleme anlatacağım.

 • Nissan Temsilcisi12 Kasım 2014

  Sayın ŞikayetVar.Com yetkilikleri, Müşterimizin aracında garanti kapsamında parça değişikliği yapılarak kullanımı için araç tahsis edilmiştir. Yapılan parça değişikliği araçta değer kaybı yaratmamaktadır. Bilginize, Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön