19 Şubat 2016

Nissan Torpidodan Ses Geliyor!

Ekim 2015 tarihinde Qashqai Black Edition 1,6 dizel otomatik aldığım araçta torpidodan ses geldiği için yaklaşık 1 ay önce yetkili servise götürdüm, sesin kaputun altındaki hava çıkış borusundan kaynaklandığını söylediler, Amerikan kelepçe ile bağlayıp gönderdiler. Aynı şikayet devam ekmektedir, dün başka bir yetkili servise gittim, incelediler klima borusunun ağzının çıktığını söylediler, tamir edildi denip araç teslim edildi, sabah işe gitmek için aracı çalıştırdığımda aynı sesi biraz daha şiddetli olarak duydum. 108.500 TL ödeyip alınan biri araçta bu tür sesleri duymak hiç hoş değil. Servisler ilgisiz, çözüm sunulacağını hiç zannetmiyorum. Ben ve bir arkadaşım daha aynı araçtan aldık, arkadaşında çeşitli şikayetleri oluyor.

Mehmet 1.803 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi24 Şubat 2016

    Sayın Yağmur, Aracınızda yetkili servisimizin incelemesi sonrası tekrar eden bir durumdan bahsetmiş olduğunuzdan tekrar bir yetkili servis incelemesi için aracınızı yönlendirmenizi rica ederiz. Yetkili servislerimizden herhangi biriyle iletişime geçmeniz halinde sizlerle ilgilenmekten mutluluk duyacaklar. Saygılarımızla Nissan Otomotiv AŞ.

  • Nissan Temsilcisi19 Şubat 2016

    Sayın Mehmet Ali Yağmur, Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön