24 Ağustos 2016

Nissan Tamponda Boya Kalkması!

Arabam 3 aylık ve daha 1. ayın sonunda arabamın ön tamponunda boya kabardı ve attı.1 hafta kadar önce arabayı servise götürdük bu sorundan dolayı ve bize dalga geçer gibi "bu her arabada olan bir sorun tampona taş çarpmış bundan dolayı boya kalkmış" dendi. Arabada başka çakıl taşı izleri var bunlar neden soyulmadı o zaman dediğimizde de onlarda soyulur diye özrü kabahatinden büyük bir cevap verdiler. Söylendiği gibi bu her arabada olan normal bir şey olsaydı şu an trafikte tamponu boyalı araba olmazdı. 20 yıldır bir sürü marka araba kullandık ama hiçbir zaman böyle saçma bir sorunla karşılaşmadık. Araştırdığımızda çoğu Nissan kullanıcısının da bu sorundan şikayette bulunduğunu ve firmanın üretim hatasını kabul etmek yerine herkesi aptal yerine koymaya çalıştığını gördük. Nissan'ın bu hatasını da kendi hatammış gibi tabii ki kabul etmiyorum ve Nissan kabul edene kadar bunun peşini de bırakmayacağım.

Canözüm 1.319 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Sayın G, Aracınızda meydana gelen durum harici etkene bağlı bir darbe sonucu gerçekleştiğinden onarımın garantiden karşılanmasının mümkün olmadığını iletmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ.

  • Nissan Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Sayın G , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön