14 Temmuz 2016

Nissan Sorunlu Ürün.

2011 Nissan Mikra araç sahibiyim, aracım ile ilgili yaşadığım sorunu ve yaklaşımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Birkaç gün önce aracımın sarı motor arıza lambası yandı servise götürdüğümde arızanın şanzımandan kaynaklandığını, değişmesi gerektiğini söylediler ve ciddi bir meblağ ifade ettiler. Aracım 38.000 km olduğu için garanti kapsamında değişmesini talep ettim, genel merkeze yazı yazıldı. Bugün genel merkezden olumsuz cevap verilmiş, tamiratı yapılacak ve bunun içinde benden yaklaşık 3.600 TL para talep edildi.

Müşteri hizmetleri şikayet hattını aradım, yine hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Ayrıca aracımı aldığım ilk yıl aracımın hem kliması hem de aküsü değiştirildi. Şimdi de şanzımanı değiştirildi. Sizce bu normal mi? Umarım buradan bir Nissan yetkilisi şikayetimi okuyup ciddiye alır. Ben yapabileceğim her şeyi deneyeceğim. Ben imkanlarımı zorlayarak sıfır araç aldım sorun yaşamamak için.

Zeynep 1.485 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 16 Temmuz 2016

    Nissan otomotiv A.Ş şikayetime ve talebime verilen olumsuz yanıt üzerine 15/07/2016 tarihinde aracımı Fethiye kocatepe Nissan servisinden teslim almak üzere gittim. çünkü aracımı kendi imkanlarımla yaptırmayı ve uygun fiyatla elden çıkartmayı düşünüyorum ve kesinlikle de bir daha arkanızı tercih ve tavsiye etmeyeceğim. Sorunum ise serviste aracımla 70 km yol yapılmış olması. Üstelik bana aracımı bu şekilde kullanmamam söylendiği, sorun yaratacağı ifade edilmesine rağmen. Bu durum aracımda daha da büyük soruna yol açmış olabilir, kaza yapılabilirdi, hangi hakla benim emanet ettiğim aracım sorumsuzca kullanılabiliyor. Servisten şikayetçiyim. Ayrıca yurt dışı merkezin mail adresini rica edeceğim. Tüm yaşadığım süreci genel merkezle de paylaşmak istiyorum, teşekkürler.

  • Nissan Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Sayın T. , Aracınız 2 yıl yasal garanti süresi ve +1 yıl Nissan kalite güvence sistemi dışındadır. Bu nedenle belirtilen arıza için garanti dahilinde bir işlem yapılamayacağını tarafınıza bir kez daha bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ.

  • Nissan Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Sayın T, Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön