07 Ağustos 2015

Nissan Son Altı Ayda 2 Kez Turbo Arıza Nedeniyle Değiştirildi.

Yaklaşık 2 sene önce aldığım İzmir'deki Karakaşlar servisinden çok memnun olduğum aracım Şubat ayında turbo arızasından ötürü 3-4 gün kadar serviste kalmıştı ve turbo garanti kapsamında değiştirilmişti. 10.000 bakımında ağustos ayında tekrar aynı servise gittiğimizde turbo hortumunun bağlantı keçesinden yağ kaçırdığı ve tekrar garanti kapsamından değiştirileceği söylendi ve 7 Ağustos günü için randevu verildi.

Çoğu Nissan aracında yüksek kilometrelre kadar kullanılmasına rağmen bu sorun oluşmuyor ve bazı araçlarınızda bu sorunlar 2-3 kez tekrarlanıyorsa hatalı üretim olduğunu kabul etmeniz gerekmez mi?

Eralp 2.116 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Sayın Çevikalp, Telefon ile yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden yinelemek isteriz ki aracınızın garanti sürecinde yaşanan ve kullanım kaynaklı olmayan arızalarda servis işlemleri garanti dahilinde gerçekleşmektedir. Araçta belirtmiş olduğunuz şekilde bir durum bulunmamaktadır. Yetkili servisimizden destek aldıktan sonra aracın sorunu giderilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Sayın C., Başvurunuz için teşekkür ederiz. Sizinle en kısa süre içinde irtibat kurularak bilgi verilecektir. Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön