01 Ağustos 2014

Nissan Şişli Elmas Otomotiv'de Bakım Çok Özensiz Yapıldı.

2012 yılında Şişli Nissan Elmas'tan aldığım otomobilin 2 senelik bakımını geçen hafta yaptırdım ve hiç memnun olmadım. Aracı aldıktan sonra motor sesinin çok fazlalaştığını hissettim. Tekrar götürmek için defalarca arayarak randevu almaya çalıştım, sonunda arabayı ailem götürdüğünde hava filtresini değiştirirken bir şeyin kapağını mı vidasını mı ne eksik kapatmışlar ses ondan geliyormuş. Bu kadar özenli (!)olduklarına inanamadım. Ayrıca aracımın tekerleğinden bir ses geldiğini de söyledim. Bana aracı çalıştırırken daha fazla beklemem gerektiğini söyleyip geçiştirdiler. Oysa ilk senede aynı şekilde kullanıyordum, sorun bu sene ortaya çıktı. Resmen saf yerine konulduğumu hissediyorum.

Hülya 2.277 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi01 Ekim 2014

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilileri, Müşterimizin başvuru ilgili bayimiz ile paylaşılmıştır. Aracın serviste kontrolü için bayi yetkilisi tarafından müşterimiz aranacaktır. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CRM Bölümü

  • Hülya 13 Ağustos 2014

    Bu şikayetin üzerinden 13 gün geçmiş ama ne aracımla ne bu şikayetle ilgili halen bir görüşme yapılmadı. Nissan'ın ne kadar ilgili (!?) bir şirket olduğunu merak edenler buna bakabilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön