Mehmet E. Teşekkür Mesajı

Hatay antakya nissan arslanoglu servis müdürü gulcan hanım sorunuma çözum getirdi.kendisine teşekkur ederim ilgi ve alakasından dolayı

Nissan Sıfır Aracım Hasarlı Teslim Edildi.

Mehmet E. |

18.08.2014 aldığım 1.6 otomatik dizel aracımda ön sağ çamurluğun sarkık olduğunu fark ettim 1 gün sonra bayiye döndüm servise gönderdiler çamurluğun iç kısmındaki plastiği yapıştırıcı ile tutturdular ve öyle gönderdiler benimde iş yoğunluğum nedeniyle kabullenmek zorunda kaldım.

6 gün sonra 110 km hızdan sonra direksiyonun çok titrediğini fark ettim tekrar servise gittim 5 saat beklettiler sonra balans ayarı için anlaştıkları başka bir firmada yaptırıp getirdiler. 18.11.2014 üst tavan çıtası yerinden çıktı yarın servise tekrar gideceğim. Yani sıfır araç aldım ama hiç memnun olmadım servis çok amatörce davranıyor. Hiç beğenmedim işçiliği berbat ve kirli. Yaglı tulumlar ile koltuğa oturuyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet E.
  23 Mart
  14:26

  Sayın şikayet var yetkilileri şikayetlerimi ve sorunlarımı yayınlamada bana yardımcı olduğunuz için size teşekkür ederim. Nihayet Nissan firması 1.6 dizel otomatik aracımın şanzumanında arızayı kabul etti aracımı yenisi ile fark ödemeden bana teslim ettiler değiştirdiler emeği geçen herkese buradan teşekkür ederim.

 • Mehmet E.
  31 Aralık
  12:41

  Kesinlikle bir daha aynı hatayı yapmayacam nissan almayacam.

 • Mehmet E.
  25 Kasım
  13:50

  Hatay antakya nissan arslanoglu servis müdürü gulcan hanım sorunuma çözum getirdi.kendisine teşekkur ederim ilgi ve alakasından dolayı

 • Mehmet E.
  25 Kasım
  13:46

  Hatay antakya arslanoglu servis müdürü gülcan hanımın ilgi alakası soruna çözum üretmesi konusunda kendisine teşekkür ederim.

 • 18 Kasım
  15:48

  Sayın Şikayetvar. Com yetkilileri.

  Müşterimizin başvurusu yetkili bayimiz ile paylaşılmış olup, çözüm için kendisi ile gerekli görüşmeler yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü