27 Nisan 2015

Nissan Sıfır Arabamda Sıkıntı!

Geçen ay eşime sıfır km araç aldık ve aldıktan birkaç gün sonra ön yolcu kapı kolunun bulunduğu bölümdeki gri boyalı zeminde aşınma olduğunu fark ettik. Satın aldığımız Yüzbaşı oğlu bayiyi aradığımızda merkezde son vernik atılmamıştır gibi bir cevap aldık. En yakın bayiye götürün çözülür dediler. Randevu alıp pazartesi günü gittim. Nissan Kocaeli Yılmaz Otomotiv 3 hafta önce en geç cuma gününe kadar Nissan'dan cevap geleceğini ve arayacaklarını söylediler. Velhasıl kelam 3 Pazartesi geçti yani 21 gün ve hala cevap bekliyoruz diyorlar. Nissanı aradım. Böyle bir kayıt açılmadığını, gerekli görüşmelerin yapılacağını söylüyorlar! Bu nasıl müşteri memnuniyeti! Çözün şu sorunu!

Ümit 2.640 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 30 Nisan 2015

    Nissan beni aradı ve bayiye yaptığım başvuru kaydı genel merkeze ulaştırılmamış ve ben 23 gündür boşuna beklemişim, garanti kapsamına alınmadı ve sıfır aracımın iç döşemesine vernik atılmadığı için oluşan parmak izi için telefondaki Gülden hanim dışarıdan bir araç çarpmış olabilir diyor:)) aracın iç kapı kol tutamagindaki boya kabarması için! Bu kadar ilgisizler konuya. Şikayetvar sitesine yazinca 2 gunde donduler. Sonuç; klasik. Tüketici hatası deyip kapattılar. Bir daha Nissan araç almak mi? 

  • Nissan Temsilcisi30 Nisan 2015

    Sayın Şikayetvar. Com Yetkilileri, Müşterimize geri dönüş için yetkili bayimize bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön