27 Nisan 2015

Nissan Servisi 2 Aylık Araca Rot Ayarı İçin 80 TL Ücret İstedi!

2014 Model 2 ay önce aldığım aracım için direksiyonda düz giderken sağa dönük açı yamukluğu için aracı aldığım görkem otomotiv servise getirdim. Ayar yapıldı denilip tekrar usta tamam dedi kendim bakamadım bile servisten çıktım yine aynı. Sosyal ortamdaki forumlardan edindiğim bilgi ve tavsiye doğrultusunda Altunizade tarafındaki Gülan yetkili servisinden aracın durumunu anlatarak 1 hafta öncesinden 24.04.2015 için randevu aldım. Servise gittiğimde 80 TL ücreti olup dışarıda yapıldığını ve garantiye girmediğini belirttiler. Aracı Gülan bayisinden alsaymışım müşteri memnuniyeti dahilinde ücretsiz yapıyorlarmış aracım daha 1650 km'de ve ben aracı aldığımda böyle aldım. Yetkililerden ses yok.

Mehmet 3.787 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 04 Mayıs 2015

    Nissan Otomotivin klasik cevabıdır. Daha yeni satın aldığım aracın direksiyonu yamuk duruyor diyorum. 10.000 km yapıpta rot ayarı bozuk demiyorum. Aracın direksiyonu yamuk duruyor, bunu düzeltmek için nasıl ücret istenir. Nissan markası maalesef bu kadar küçük şikayetleri düzeltemiyor işte alacak arkadaşlar gerçekten iyi düşünsün. Cevaba bak robot sanki klasik kopyala yapıştır. Benzer metinleri birçok kullanıcıya gönderiyorlar. Sıfır araç satıyorsunuz, direksiyon açısı yamuk düzeltin diyorum, servisiniz dışında ücret istenebilir diye mesaj atıyorsunuz. Bu araç daha 1650 kmde, ve ben kendi servisim dışında farklı servislerde şikayetimi düzelttiremeyecekmiyim? demek ki bulunduğumuz ili bırakın semt dışına çıkmışsak yanmışız... !

  • Nissan Temsilcisi30 Nisan 2015

    Sayın ŞikayetVar. Com yetkilileri, İşçilik garantisi hizmeti verene yer tarafından verilmektedir. Dolayısıyla telafisi için aynı yetkili servrise değil farklı bir yetkili servise gidilmesi halinde işlem için ücret istenebilir. Rot balans ayarı yol şartlarına bağlı(çukur,tümsek vb ) bozulabilir. Bu sebeple işlem için rot balans ücreti alınmaktadır. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A:Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön