Nissan Servis Yüksek Ücret Talep Ediyor ve Yanlış Bilgilendirme Yapıyor

Barış Başar A. |

Geçen hafta aracımla geri manevra yaparken Nissan Micra marka bir aracın ön tamponuna çarptım. Tamponda el kadar bir bölgede göçük oluştu. Araç sahibiyle görüştük ettik. Ben aracı sanayiye götürdüm.göçük olan bölge vakumla çekilip tamponun o bölgesi lokal boyanacak dendi ve 100 TL maliyet çıkarıldı. Arabanın sahibi bayan sorun olmayacaksa kendi ustanızda yaptırın ama çok fiyat farkı yoksa yetkili serviste yaptırırsanız sevinirim dedi.

Yetkili servis Erzurum cihan otomotive götürdüm aracı 200 TL civarında tutar dediler. Bende o fiyatın çok olduğunu inmezlerse dışarıda yaptıracağımı söyledim. Bana ellerinden geleni yapıp aşağı çekeceklerini söylediler ancak aracı yapınca 300 TL fatura çıkardılar.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış Başar A.
  16 Mart
  22:02

  Nissan benimle iletişime bile geçmiyor. Hiç yakışmadı.

 • Barış Başar A.
  13 Mart
  21:49

  Evet ben servise götürdüm aracı servisse başka yere yaptırdı. o firmanın aldığı ücret 40 TL faturası mevcut. Aynı zamanda tamponda tutucularda dahil hiç bir parça değişmedi. Sanırım buraya yazan arkadaş olaya hakim değil ya da bu şekilde yazmak daha kolay geliyor. Nissanın bendeki imajı sıfıra indi. özellikle bu yanlış bilgilerle dolu savunma son noktayı koydu. Başkada açıklama yapılmasına gerek yok!!!

 • 13 Mart
  11:07

  Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri,

  Yetkili servisin onarımı yaptıracak kişiye verdiği bilgi tamponun onarım için farklı bir firmaya gitmesi gerektiği ve kendi işlem ücretileri dışında dışarıda yapılacak işlemin ne kadar tutacağının belli olmadığı şeklindedir.

  Dışarıda yaptırılan işlem ve çıkan kırık parça değişim ihtiyacı ile birlikte ortaya çıkan rakam sebepleri ile birlikte açıklanmıştır.

  Bilginize sunarız,

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC BÖLÜMÜ