Bekir Ali T. Teşekkür Mesajı

Şikayetimden sonra Nissan müşteri hizmetleri benimle iletişime geçti. Hızlı bir şekilde mağduriyetim giderildi. İlginiz için Teşekkür ederim.

Nissan Servis ve Satış Sonrası Hizmet Yetersiz!

Bekir Ali T. |

Nissan Qashqai 2014 model 7 bin km'de olan aracımı ilk yıl bakımı için bırakmış olduğum Nissan yetkili servisinden almış olduğum yüksek fiyat kötü hizmet doğrultusunda aracımı hasarlı teslim edildi kapı döşemesinde yağ sızıntısı sesli vites geçişleri normal denmesi sürücü paspasının paramparça olması kapı izolasyon lastiklerinin klipslerin yerinden çıkıyor olması ve bunun garanti kapsamında yapılmayıp benden ücret alınması servise yapmış olduğum şikayet doğrultusunda mağduriyetim giderilmedi. Ben de şikayetimi Nissan'a bildirdim ne yazık ki yapmış olduğum şikayetle kaldım geri dönüş bile olmadı. Nissan markasına olan güvenim inanılmaz derecede sarsıldı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir Ali T.
  23 Temmuz
  23:40

  Şikayetimden sonra Nissan müşteri hizmetleri benimle iletişime geçti. Hızlı bir şekilde mağduriyetim giderildi. İlginiz için Teşekkür ederim.

 • Bekir Ali T.
  23 Temmuz
  19:10

  Teşekkür ederim

 • 21 Temmuz
  13:56

  Sayın T. ;

  Öncelikle başvurunuz hakkında , bayimizle detaylı görüşme yapılmış olup , o güne ait kayıtlar incelenmiştir. Aracınızın Bayimizdeki işlemler sırasında hasarlandığına dair bir bulguya ulaşamadığımızı paylaşmak isterim .

  Ancak arzu ettiğiniz zaman aracınızın fitillerinizi kontrol edip aracınızın detaylı temizliğini bedelsiz olarak tarafımızdan istediğiniz her hangi bir yetkili servisimizde yaptırabilirsiniz.
  Ayrıca memnuniyetinizi gözeterek Test sürüşü sırasında parçalandığını düşündüğünüz paspasın yenisini size hediye etmek isteriz.

  Konu ile ilgili , Müşteri İlişkileri yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Size hizmet vermek bizi her zaman mutlu edecektir. Konuya bu şekilde açıklık getirdiğimizi umar esenlikler dileriz.

  Saygılarımızla

  Nissan Otomotiv A.Ş:

 • 20 Temmuz
  15:00

  Sayın Togay,

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz. Konu incelenerek tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkürler .

  Saygılarımızla

  Nissan otomotiv A.Ş.