16 Ekim 2015

Nissan Servis Sorunları Hakkında!

2015 dizel Qashqai aracım var 10000 km bakımı yaptıracağım Nissan özel servisinde 300 TL istenilen aynı malzeme ve parçalara Nissan'ın kendi servisinde 750 TL isteniyor. 3 yılını doldurmuş araçlarda hava filtresi + yağ filtresi + polen filtresi + yakıt filtresi + yağ + işçilik dahil 427 TL istenilirken bu rakam garantisi devam etsin bize gelmeye mecburlar denilerek 750' yi buluyor. Aracı satarken bin bir türlü Şeyler anlatılıyor ancak daha sonra fırsatçılık yapılıyor. Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, yağ, işçilik için yakıt filtresi olmadan bu rakamın istenilmesini ben hazmedemedim.

Hilmi 1.585 Okunma

Cevaplar

 • Hilmi'nin Teşekkür Mesajı20 Ekim 2015

  Teşekkürler Nihan Hanım teşekkürler Nissan...

 • Nissan Temsilcisi16 Ekim 2015

  Sayın Tonga, Konuya istinaden servis bakım fiyatları hakkında detaylı olarak paylaşılan bilgi umarız açıklayıcı olmuştur. Müşteri memnuniyeti açısından sağlayacağımız işlemi memnuniyetle karşılayacağınızı ümit ederiz. Saygılarımızla, Nissan otomotiv A.Ş.

 • Hilmi 16 Ekim 2015

  Teşekkürler...

 • Hilmi 16 Ekim 2015

  Bu kadar hızlı dönüş yapıp çözüm sunan başka firma görmedim daha. Özellikle konuyla ilgilenen Nihan hanıma ve Nissan Genel merkezine teşekkürlerimi sunarım.

 • Nissan Temsilcisi16 Ekim 2015

  Sayın Tonka, Başvurunuz için teşekkür ederiz konu incelenip en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön